FOX TV'den beklenmedik hamle.. Ekrandan çekiliyor.. Üzücü karar duyuruldu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Dokuz Oğuz dizisi ekrandan çekiliyor. Dizi izlenme rekorları kıracak diye beklenirken büyük bir hüsran yaşandı

FOX TV'den beklenmedik hamle.. Ekrandan çekiliyor.. Üzücü karar duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2023 19:16

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerden peş peşe final haberleri gelmeye devam ediyor. Hayatımın Şansı dizisine final kararı veren FOX TV yönetimi bu kez başka bir diziye final kararı verdi.

DEV BÜTÇELER AYRILMIŞTI

FOX TV tarafından ''Dokuz Oğuz'' dizisi için dev bütçeler ayrılmıştı. Ancak buna rağmen işler yolunda gitmedi.

is-dokuz-oguz-series-making-an-early-finale-in-starring-kubilay-aka.jpg

Dokuz Oğuz dizisi reytinglere yenik düştü. Raporlar iyi gitmeyince FOX TV diziye daha fazla şans tanımayarak final kararı verdi.

ARA VERİLMİŞTİ

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle dizinin çekimlerine ara verilmişti. Tekrar dizinin çekimleri başladı. Ancak bu kez de büyük bir reyting düşüşü yaşandı. Hal böyle olunca FOX TV diziyi ekrandan çekme kararı aldı.

16327679-728xauto.png

DOKUZ OĞUZ NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Mynet'te aktarılanlara göre; Fox Tv ekranlarında her cumartesi akşamı yayınlanan Dokuz Oğuz dizisinin final kararı gündem oldu. Daha önceki haftalarda final yapacağı iddia edilen ve 4. bölümde de reytingleri karşılamayan Dokuz Oğuz dizisinin 6. bölümde final yapacağı öne sürüldü.

Dizinin reytinglerdeki düşüş nedeniyle final yapacağı tahmin ediliyor.

dokuz-oguz-7101.jpg

DOKUZ OĞUZ DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Dizinin 6. bölümü ile ekranlara veda edeceği öne sürülüyor. Buna göre 26 Mart Cumartesi akşamı Dokuz Oğuz dizisinin final yapması bekleniyor.

DOKUZ OĞUZ DİZİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Dokuz Oğuz, Gold Film imzalı, ilk bölümü 28 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Cem Akyoldaş'ın üstlendiği, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu ve Gül Güzelkaya'nın kaleme aldığı aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen paylaşmaktadır.

İlgili Haberler