Kanal D yeni transferi duyurdu! Tepki çeken İnci Taneleri dizisine yeni oyuncu

Kanal D ekranlarında yayımlanan İnci Taneleri dizisinde yeni bir oyuncu daha boy gösterecek. Show TV ekranlarında yayımlanan Çukur dizisinin yıldızı kadroya katılıyor

Kanal D yeni transferi duyurdu! Tepki çeken İnci Taneleri dizisine yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2024 21:31

Kanal D ekranlarında yayımlanan dizi ilgi çekmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan'ın başrol oyuncusu olduğu dizi son yılların en yüksek reyting açılışını yaptı. Dizinin sonraki bölümlerinde yeni oyuncuların da yer alacağı öğrenildi.

Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri'ne yeni bir oyuncu daha katılıyor. Dizinin kadrosuna, Show TV ekranlarının fenomen dizisi Çukur'un yıldızı dahil olacak. Bu yeni gelişme, dizi severler arasında heyecan yaratırken, yapımcı ve yönetmenlerin de beklentileri yükseltiyor.

65b2d58563722bfd50d95a71.jpg

İnci Taneleri'nin izleyicileri, bu yeni katılımın dizinin akışına nasıl yansıyacağını merakla bekliyor.

1705462876134-kapak-212555.jpg

t24 tarafından da servis edilen habere göre; Pavyon sahneleriyle tepki çeken İnci Taneleri dizisine katılacak oyuncu belli oldu.

Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu, İnci Taneleri dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncu dizide Nusret rolünü oynayacak.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın paylaştığı İnci Taneleri dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi.

images.jpg

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, ilk bölümü YouTube'ta 17 saatte 2 milyon izlenmeyi geçen diziye Rıza Kocaoğlu da geliyor.

Başarılı oyuncu dizide Nusret rolünü oynayacak. Kocaoğlu'nun hayat verdiği Nusret, ilk sahnelerde hapishanede olacak ancak ilerleyen sahnelerinde diziye hareket katacak.