ATV'nin en iddialı dizisinde veda.... Safir dizisinde apar topar kadrodan çıkışı verildi

ATV ekranlarında yayımlanan Safir dizisinde üzücü haber

ATV'nin en iddialı dizisinde veda.... Safir dizisinde apar topar kadrodan çıkışı verildi
Yayınlanma Tarihi : 01 Şubat 2024 21:13

ATV'nin iddialı dizisi Safir, izleyicileri üzen bir gelişmeyle gündeme geldi. Dizinin sevilen oyuncusu, apar topar kadrodan çıkışı verilerek veda etti. Bu ani ayrılık, izleyiciler arasında şaşkınlık yarattı ve dizinin geleceği konusunda soru işaretleri oluşturdu.

Safir dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ancak sevilen bir karakterin hızlıca diziden ayrılması, hayranları üzdü ve dizinin ilerleyen bölümlerinde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

ipektuzcuoglu-1701094733-3245340302917071516-213178243.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Safir” her pazartesi seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Semih Bağcı’nın yönettiği dizinin yeni bölümü oldukça heyecanlı geçecek. Kulislerden sızan bilgiye göre dizide bomba bir ayrılık yaşanacak. Bu ismin de dizinin Gülfem’i İpek Tuzcuoğlu olacağı konuşuluyor.

İlhan Şen (Ateş), Özge Yağız (Feraye) ve Burak Berkay Akgül’ü (Yaman) buluşturan dizinin yeni bölümünde Gülfem’in ayrılıp ayrılmayacağı ya da nasıl ayrılacağının cevabı pazartesi akşamı yanıt bulacak.

safir-850x542.jpg

YENİ VEDALAR YAŞANABİLİR

İddialara göre ATV ekranlarında yayımlanan Safir dizisinde yeni ayrılıklar da yaşanabilir. Ancak henüz bu konuyla ilgili bir duyuru yapılmadı.

İlgili Haberler