ATV'den Kardeşlerim dizisi için sevindiren karar.. Seyirciler merakla bekliyordu

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 3.sezonu devam ederken ATV'den sevindiren bir karar geldi. Dizi 4.sezonda da ekranda olacak

ATV'den Kardeşlerim dizisi için sevindiren karar.. Seyirciler merakla bekliyordu
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2023 01:34

ATV ekranlarında 3 yıldır Cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisi büyük bir ilgiyle takip edilmekte. Dizi özellikle Gönül Dağı dizisiyle yarış halinde olan bir dizi. TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi kadar etkileyici bir kitleye sahip olan Kardeşlerim dizisinin 4.sezonda devam edip etmeyeceği merak ediliyordu.

ATV'DEN MÜJDELİ HABER

Bazı haber sitelerinde Kardeşlerim dizisiyle ilgili iddialar yer almış ve dizinin haziran ayında final yaparak ekranlara veda edeceği öne sürülmüştü. Oysa iddia doğru değilmiş. ATV yönetimi diziye devam kararı aldı.

kardeslerim-850x442.png

4.SEZON İÇİN SÖZLEŞME YAPILDI

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Kardeşlerim dizisi 3. sezonunda da büyük ilgiyle izleniyor.

Kardeşlerim dizisi her cumartesi seyirciyi ekran başına topluyor. Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğuna oturduğu NGM imzalı dizinin şimdiden 4. sezon onayı çıktı.

Gül Abus Semerci’nin yazdığı dizide önümüzdeki sezon öğrencilerin üniversiteli yıllarını izleyeceğiz. Diziden yeni sezonda hangi oyuncuların ayrılıp hangilerinin devam edeceği merak konusu…

kardeslerim2.png

YENİ OYUNCULAR DAHİL OLACAK

Objektif Port'un edindiği bilgilere göre; Kardeşlerim dizisinin 4.sezonunda kadroda yeni oyuncularda yer alacak. Bu kapsamda ATV yönetimi de bütçeyi ayarlamış durumda. Kardeşlerim dizisi 4.sezonunda da dev bütçelerle yoluna devam edecek.

İlgili Haberler