Yalı Çapkını hayranları üzüldü. Star TV'ye tepki yağıyor

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinin hayranları son bölüme tepki gösterdiler. Star TV yönetimi ve senarist nasıl bir adım atacak çok merak ediliyor.

Yalı Çapkını hayranları üzüldü. Star TV'ye tepki yağıyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2023 14:53

Cuma akşamları ekrana gelen Yalı Çapkını dizisi kısa sürede büyük dikkat çekmeyi başardı. Dizi sadece Türkiye'de değil dünya genelinde büyük ilgi gördü. 30'dan fazla ülkeye satışı yapılan Yalı Çapkını dizisinin yayınlanan son bölümleri ise seyirciler tarafından tepkiyle karşılanıyor.

Gerçek Gündem'de yer alan özel analizde de Yalı Çapkını dizisinin hayranlarının kanal yönetimine tepki gösterdiğine dikkat çekildi.

Yalı Çapkını dizisi yine reyting rekorları kıran bir bölümle ekrana geldi. Sosyal medyada çok sayıda yorumcu senariste ve Star TV yönetimine tepki gösterdi.

24.bölümüyle ekrana gelen Yalı Çapkını dizisindeki kafa karışıklığı seyircileri çileden çıkardı.

15490625-1200x824.jpg

BİR ÖYLE BİR BÖYLE

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ( Afra Saraçoğlu ) ve Ferit ( Mert Ramazan Demir ) arasındaki gerilim seyircileri çileden çıkardı.

Ferit ve Seyran bir yakınlaşıp bir uzaklaştılar.

HİKAYE MUTLU SONLA BİTMEYECEK

Öte yandan Yalı Çapkını dizisiyle ilgili üzücü bir gerçekte ortaya çıktı. Star TV ekranlarının fenomen dizisi Yalı Çapkını'nda hikaye mutlu sonla bitmeyecek. Ferit ve Seyran'ın yolları ayrılacak.

yali-capkini-dizisi-icin-buyuk-sok-cokus-basladi-final-ne-zaman-904v.jpg

Ancak bu ayrılık hemen olmayacak.

Boşanma aşamasında olan Ferit ve Seyran'ın sezon finaline kadar boşanmaları beklenmiyor.

HALİS'İN GİZEMLİ KIZI KİM?

Halis Ağa'nın Londra'daki gizemli kızının kim olduğu da büyük merak konusu olmuş durumda. Gerçek Gündem'in edindiği bilgilere göre hikayeye yakında Halis Ağa'nın kızı giriş yapacak.

SEÇİM SÜRÜYOR

Bu kapsamda da oyuncu seçimleri sürüyor. Henüz Halis'in kızına hayat verecek oyuncu bulunmuş değil.

3644d048-ad36-48a9-bed6-39b921c12d9b.jpg

EZGİ MOLA İDDİASI

Medya kulislerinde Ezgi Mola'nın Yalı Çapkını dizisine gireceğine yönelik bazı iddialar paylaşıldı. Ancak Halis'in kızı rolüne Ezgi Mola hayat vermeyecek. Yani iddialar asılsız. Ezgi Mola başka bir projeyle seyirci karşısında olacak. O dizinin adı da Yalı Çapkını değil “Dünyayı Değiştiren Ayten'' dizisi..

TAHTI KAYBETMEK ÜZERE

Öte yandan Yalı Çapkını dizisi tahtını kaybetmek üzere. Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi hızlı bir giriş yaptı. Hal böyle olunca Yalı Çapkını dizisinin reytinglerinde de bir düşüş görüldü. Kızılcık şerbeti adım adım zirveye çıkmaya başladı.

RTÜK İNCELEME BAŞLATMIŞTI

RTÜK, Kızılcık şerbeti dizisi için inceleme başlattığını duyurmuştu. Ancak buna rağmen seyircilerin tercihi yine Kızılcık Şerbeti oldu.

show-tvye-tepki-yagdi-kizilcik-serbeti-icin-final-soku-seyirciler-isyanda-9qy1.jpg

YALI ÇAPKINI DAHA DA DÜŞEBİLİR

Yalı Çapkını dizisindeki Pelin faktörü eğer kontrol altına alınmazsa dizinin izlenirliği daha da düşebilir. Seyirci Pelin'i sevmediği gibi diziye yeni dahil olan annesini de hiç sevmedi.

İlgili Haberler