Star TV'nin iddialı dizisinde peş peşe veda! 2 oyuncu kadrodan ayrıldı

Star TV'nin yeni dizisinde beklenmedik vedalar. İki oyuncu kadroya veda etti. Yeşim Ceren Bozoğlu hayranları bu habere çok üzüldüler

Star TV'nin iddialı dizisinde peş peşe veda! 2 oyuncu kadrodan ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 01 Şubat 2024 13:05

Star TV ekranlarında yeni bir dizi yayımlanacak. Yeni dizinin hazırlıkları sürüyor. Yan Oda isimli dizinin kadrosunda iki veda birden yaşandı. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Yan Oda dizisinden ayrılan oyuncular belli oldu

ayda-aksel.jpg

“Aile” dizisinin Nedret Soykan’ı Ayda Aksel Yan Oda dizisine transfer olmuştu ancak son dakika bir gelişme oldu.

OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği “Yan Oda” dizisinin okuma provası salı günü yapıldı. Melek Baykal, Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran, Nezaket Erden, Derya Pınar Ak, Nazlı Çetin, Samet Kaan Kuyucu gibi ünlü isimleri buluşturan dizi başlamadan 2 önemli ayrılık yaşandı.

yesimcerenbozogluu-167882964-457566762150662-2190912765979140117-n.jpg

Rol aldığı bütün projelere büyük değer katan ve son dizisi “Aile”ye de etkili oyunculuğuyla imzasını atan Ayda Aksel, düşüp bacağını kırdı. Geçirdiği ameliyat nedeniyle bir süre dinlenecek olan usta oyuncunun yeni diziye başlamasına engel oldu. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun da son anda şartlarda anlaşamadığı öğrenildi. Şimdi her iki ismin yerine yeni oyuncularla görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

OYUNCU SEÇİMLERİ DE SÜRÜYOR

Yan Oda dizisi için oyuncu seçimleri de sürüyor. Kadroya genç yeteneklerin de dahil olması bekleniyor. Bu kapsamda birçok görüşme yapıldığı öğrenildi.

İlgili Haberler