Show TV'de Aile dizisi yeni başlamıştı. Beklenmedik gelişme.. Finaliyle ilgili karar

Nur Sürer, Canan Ergüder, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya gibi isimleri buluşturan Aile dizisi beklenmedik bir başarı elde etti. Aile dizisinin senaristine ünlü profesörden tebrik mesajı geldi.

Show TV'de Aile dizisi yeni başlamıştı. Beklenmedik gelişme.. Finaliyle ilgili karar
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2023 18:42

Aile dizisi kısa sürede büyük ilgi gördü. Dizinin oyuncu kadrosu Türkiye'nin yıldızlarından oluşuyor. Canan Ergüder, Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nur Sürer gibi isimleri buluşturan Aile dizisi reytingleri alt üst etti.

AİLE DİZİSİ HAKKINDA BAZI DETAYLAR

Aile, Ay Yapım'ın yapımını üstlendiği, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer almaktadır

3573779-46a511e36377b6a56ce7a62b3b17a1fd.jpg

2 BÖLÜMDE ZİRVEYE YERLEŞTİ

Aile dizisi sadece 2 bölümde reytingleri alt üst etmeyi başardı. Aile dizisinin bu denli büyük başarı elde etmesi herkesin dikkatini çekerken beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı “Aile” dizisi zirvede başladığı ekran yolculuğunu aynı başarıyla devam ettiriyor. Aile ilişkilerini çarpıcı bir dille ele alan dizinin başarılı senaristi Hakan Bonomo’ya Prof. Dr. Tarık Tuncay’dan tebrik mesajı geldi.

3573779-7fad4436a092cf776afb497c2ae9b718.jpg

Tuncay, Hakan Bonomo’yu etiketleyerek yaptığı paylaşımda “Aile toksik aile dinamiklerini, içindeki karmaşık psikolojik yaşantıları gerçekçi ve cesur bir dille ele alıyor. Yıllardır aile ve evlilik danışmanlığı programlarında, çocuk koruma alanında çalışan bizlerin topluma anlatmaya çalıştıklarımızı ustalıkla resmediyor” dedi.

BEKLENMEDİK GELİŞME

Öte yandan Show TV yönetiminin de beklemediği bir gelişme yaşandı. Çünkü Aile dizisi tek sezonluk bir dizi. Anlaşma da bu şartla yapıldı. Şimdi reytingleri alt üst eden Aile dizisi Show TV'nin kara kara düşünmesine neden oldu. Böylesi iddialı bir dizinin gelecek sezonda ekranda olmaması Show TV'yi kaygılandırıyor.

Ancak oyuncuların kararı net. Dizi tek sezon olarak yayınlanacak ve 30.bölümde final yapacak.

AİLE DİZİSİNİN 3.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Show TV'nin internet sitesinde Aile dizisinin 3.bölümüyle ilgili detaylara da yer verildi.

Evlilik teklifinden haberdar olan Hülya, ailesini korumak adına Aslan ve Devin için bir evlilik sözleşmesi hazırlatır. Bu sözleşme onu Aslan’la karşı karşıya getirirken; diğer taraftan Aslan’ı bu evlilik için kendi önlemini almaya itecektir.

3574428-1920x1080.jpg

Devin’in evlenme teklifinden sonra Aslan ve Devin, birbirlerini daha yakından tanımaya karar verirler. Çiftlikte çıkan bir kriz, Aslan’ı Devin’in içindeki potansiyelle; ertesi gece yaşanacak tatsız bir olay ise Devin’i Aslan’ın karanlık tarafıyla tanıştırır. Yaşananlar, Aslan ve Devin’in ilişkilerini sorgulamalarına neden olsa da ikisi de birbirine karşı koyamaz.

Belgesel projesi için Ati’nin İbo’yla anlaştığını öğrenen Aslan, ikilinin ortaklığını bozmak için harekete geçerken bu durum bir savaşın fitilini ateşler.

Hülya’nın gizli yönlendirmesi ile Devin, kliniğinde beklenmedik bir ziyaretçiyi ağırlar: Cihan. Bu ziyaretin sebebi Devin’i büyük bir kararın eşiğinde bırakır. Cihan’ın bir psikoloğa ihtiyacı vardır.

3574428-466daeeaf95bb7918940e25ee6de01da.jpg

Evlilik teklifinden haberdar olan Hülya, ailesini korumak adına Aslan ve Devin için bir evlilik sözleşmesi hazırlatır. Bu sözleşme onu Aslan’la karşı karşıya getirirken; diğer taraftan Aslan’ı bu evlilik için kendi önlemini almaya itecektir. Ancak Devin’in inandığı tüm değerlerini yerle bir edecek bu önlem, ikilinin ilişkisini büyük bir sınavdan geçirecektir.

3574428-a77649895cc9a0a35c8e11fd7e57761a.jpg

Aile yeni bölümüyle Salı 20.00'de Show TV'de!

İlgili Haberler