Yalı Çapkını dizisinde değişim! Mert Ramazan Demir'in tahtını sallamaya geliyor

Star TV ekranlarında yayımlanan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisine yakışıklı bir oyuncu katılıyor.

Yalı Çapkını dizisinde değişim! Mert Ramazan Demir'in tahtını sallamaya geliyor
Yayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2024 13:09

Yalı Çapkını dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümlerinde dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerini paylaştığı bu diziye, son dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olan bir oyuncu katılıyor. Yeni oyuncu, Survivor yarışmasıyla adını duyurmuş ve büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

Yeni oyuncunun, Mert Ramazan Demir'in tahtını sallayacağına dair beklentiler oldukça yüksek. Bu durum, dizinin heyecanını ve izleyici kitlesini daha da artıracak gibi görünüyor. Yalı Çapkını dizisinin yapımcıları da bu yeni gelişmeden oldukça memnun olduklarını belirtiyor.

619767cd45d2a058acb8123a.jpg

Yeni oyuncunun ekibe katacağı enerji ve yeteneklerle, dizinin daha da ilgi çekici hale geleceği düşünülüyor. Ayrıca, dizinin genç ve dinamik kadrosuna katılacak olan bu ismin, izleyiciler tarafından da büyük ilgi göreceği öngörülüyor.

YAKIŞIKLI OYUNCU YALI ÇAPKINI DİZİSİNDE

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Melih Özkaya fenomen dizinin kadrosuna katılıyor. Özkaya “Yalı Çapkını”da “Akın” rolüne hayat verecek.

616dc4ce45d2a09550c183c6.jpg

Melih Özkaya sevilen dizi “Emanet”te Ali komiser rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti. Özkaya, Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda da yer almıştı.

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Öte yandan Yalı Çapkını dizisinin sezon finaliyle ilgili bilgiler de belli oldu. Dizinin mayıs sonunda sezon finali yapması bekleniyor.