TRT1 yine fark atacak.. Gönül Dağı dizisine usta oyuncu geldi

TRT'nin fenomen dizisi Gönül Dağı güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmeye devam ediyor. TRT1 dizisi Gönül Dağı'nın kadrosuna bir oyuncu daha katıldı

TRT1 yine fark atacak.. Gönül Dağı dizisine usta oyuncu geldi
Yayınlanma Tarihi : 30 Mart 2023 15:43

Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi tam üç sezondur ekranda. Üç sezon boyunca fırtına gibi esen Gönül Dağı dizisinden iki iyi haber var. İlk iyi haber Gönül Dağı final yapmayacak.

Dizi sadece haziran ayında sezon finali yapacak. Ancak dördüncü sezonda Gönül Dağı kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

İkinci iyi haber ise gazeteci Birsen Altuntaş tarafından paylaşıldı. Gelen haberlere göre Gönül Dağı kadrosuna bir oyuncu daha giriş yapıyor.

TÜM TÜRKİYE'NİN TANIDIĞI USTA OYUNCU ARTIK GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KADROSUNDA YER ALACAK

“Gönül Dağı” dizisi 3. sezonunda da büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Köprü Film imzalı dizinin kadrosuna son olarak usta bir oyuncu katıldı.

s-f13ca5d8ae7b18267b8f564f148a2c0a5a02753e.jpg

Değerli tiyatro oyuncularımızdan Ayten Uncuoğlu fenomen dizinin ekibine dahil oldu. Uncuoğlu 91. bölümden itibaren dizide yer alacak ve “Azize” rolüne hayat verecek. Azize geçtiğimiz bölümde kasabasından ayrılarak huzurevine yerleşen Dişçi Musa’nın (Nuri Gökaşan) arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.

AYTEN UNCUOĞLU HAKKINDA BİLGİLER

Ayten Uncuoğlu, Türk oyuncudur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk defa 1988'de Bir Tren Yolculuğu adlı filmde görünen sanatçı, asıl çıkışını ise 1996-2001 yılları arasında yayımlanan Çılgın Bediş ile yapmıştır. Çılgın Bediş dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor ve Bediş karakterine Yonca Evcimik hayat veriyordu.