TRT1 dizisi Teşkilat’ın başroldeki ismi Murat Yıldırım gidiyor mu? Seyircileri yıkan gelişme

Teşkilat dizisinin kadrosuna üçüncü sezonda yerleştirilen Murat Yıldırım’ın akıbeti izleyenler tarafından araştırma konusu gelmişti. Nihayet TRT1 koridorlarından gelen haberin ayrıntıları belli oldu.

TRT1 dizisi Teşkilat’ın başroldeki ismi Murat Yıldırım gidiyor mu? Seyircileri yıkan gelişme
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2023 13:57

Pazar akşamlarına damga vuruyor Teşkilat dizisi. MİT tarafından desteklenen TRT1 dizisi çok seviliyor. En büyük rakibi Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisi olmasına rağmen Teşkilat zirveyi çoğu zaman kimselere bırakmıyor.

AYRILIK İDDİALARI

TRT1 dizisi Teşkilat'ta Murat Yıldırım şoku yaşanıyor. Bazı haber sitelerinde Murat Yıldırım'ın diziye veda edeceğine yönelik iddialar gündeme gelmişti.

teskilatin-kilit-ismi-murat-yildirimin-hikayesi-bitiyor-mu-endiselendiren-gelisme-1681720886-9707.jpg

Neyse ki o iddialar doğru çıkmadı.

Haber7.com'da yer alan bir haberde; Teşkilat dizisindeki tüm detaylar paylaşıldı. İşte seyircileri yakından ilgilendiren gelişmenin detayları.

TRT1’in heyecan ve ilgi uyandıran projesi Teşkilat’ta hareketli dakikalar yaşanıyor. 16 Nisan Pazar tarihinde yayına giren 72.bölümünde, ‘Ömer Atmaca’ karakterinin vurulması tansiyon seviyesini yükseltti. Zehra’nın önünde siper olan ve onu korumak istediği esnada ölümün eşiğine gelen Ömer’in durumu izleyenleri merak içerisinde bıraktırdı.

Ömer’in başına gelen talihsiz hemen arkasından gözler Murat Yıldırım’a çevrildi ve Teşkilat’taki macerasının sürüp sürmeyeceği yakın mercek altına alındı. İzleyenlerin kafasını kurcalayan sorunun yanıtı şimdilik belli olmazken, Murat Yıldırım’ın rol aldığı Ömer karakterinin tedavi altına alındıktan sonra iyileşmesi ve hayati tehlikesini atlatması bekleniyor.

f5ys9-1681720956-9482.jpg

Teşkilat dizisiyle gönüllerde taht kuran Murat Yıldırım, Aziz, Ramo, Suskunlar, Aşk ve Ceza, Asi, Fırtına, Gecenin Kraliçesi, Büyük Yalan, Hayat Bilgisi ve Ayrılsak da Berabariz gibi projelerde de boy göstermişti.

SEZON FİNALİ NE ZAMAN

Objektif Port'un edindiği bilgiye göre Teşkilat dizisi Haziran ayında sezon finali yapacak. Teşkilat dizisinin yeni bölümleri ise Eylül'de ekranda olacak.

İlgili Haberler