Show TV’den erken final kararı... Apar topar ekrandan aldılar. Tepki çok büyük

Çok sayıda dizi için final kararı verilirken bu akıma Show TV'de katıldı

Show TV’den erken final kararı... Apar topar ekrandan aldılar. Tepki çok büyük
Yayınlanma Tarihi : 24 Ocak 2024 14:43

Herkes, Show TV ekranlarında yayımlanan Aile dizisi final yapacak diye beklerken Show TV başka bir dizi için daha final kararı verdi.

Son dönemde Türkiye'de yayımlanan diziler peş peşe final yapıyor.

Show TV ekranlarında yayımlanan iddialı bir dizi için final kararı verildi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV’den peş peşe ikinci final kararı geldi. Kanal geçen salı Ay Yapım’ın “Ne Gemiler Yaktım” dizisini bitirme kararı almıştı. Aile dizisi de yakında ekrana veda edecek olan Show TV, Perşembe akşamları seyirciyle buluşturduğu “Kara” dizisi için de erken final kararı aldı. Kara dizisi için alınan erken final kararı seyircilerde büyük tepkiye yol açtı. Ancak kanalın final kararından vazgeçmeyeceği öğrenildi.

arak-scaled.jpg

İlker Kaleli, Öykü Karayel ve Bennu Yıldırımlar’ı buluşturan Kara dizisinin 5. Bölümde veda etmesi planlanıyor. Most Yapım imzalı dizi geçen yıl sonu önce “Arak” adıyla yayına çıkmış, ardından da yılbaşı tatili arasının ardından isim değişikliği yapılmış ve yeni konseptiyle seyirciyle buluşmaya devam etmişti.

ESKİ BÖLÜMLER NE OLACAK?

İlker Kaleli, Öykü Karayel ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerindeki Kara dizisinin eski bölümleri kanalın youtube hesabında yayında olmaya devam edecek.