Kanal D'deki Yargı dizisinin hikayesi değiştirildi... Yeni sezondan ilk sırlar açığa çıktı

Kanal D ekranlarında yayımlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde kartlar yeniden dağıtıldı. Dizinin hikayesi baştan sona değişti. Yeni sezonla ilgili ayrıntılar da belli olmaya başladı.

Kanal D'deki Yargı dizisinin hikayesi değiştirildi... Yeni sezondan ilk sırlar açığa çıktı
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2023 15:55

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi yeni sezona bomba gibi giriş yapıyor. Posta.com.tr'de yer alan bir haberde Yargı dizisinin yeni sezonuyla ilgili son bilgilere yer verildi.

YARGI DİZİSİNİN YENİ SEZONUNDA AKSİYON EKSİK OLMAYACAK

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın üçüncü sezonu bu akşam başlıyor. İki sezondur hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde seyirciyi ekran başına kilitleyen ‘Yargı’da hikâye yeniden başlıyor. İşte dizinin efsane oyuncu kadrosundan çarpıcı açıklamalar…

PINAR DENİZ (CEYLİN) Pınar Deniz “Yaz boyu Sema Ergenekon acaba nasıl bir hikâye kuracak merakı içindeydik. Geldiği gibi bir nefeste okudum ve çok etkilendim. Heyecan dolu bir sezon bizi bekliyor” dedi. Kaan Urgancıoğlu ise “Sema yine ters köşeleriyle yanıltmadı bizi” diye konuştu.

616c62cd214ed823203bd2da.jpg

ZEYNO ERACAR (GÜL) "Hepimiz zekice yazılan, çekilen, oynanan, kurgulanan, izleyicinin tutkuyla sahip çıktığı kıymetli bir projenin içinde yer almanın gururunu taşıyoruz. Her an her şeyi yapmamız mümkün."

UĞUR POLAT (YEKTA) "Yıllardır tüm işlerimi seçerken beni o sete gitmeye heyecanlandıracak hikayelerin peşinden gidiyorum. Sema hanım yine yapmış yapacağını. Seyirci çok şaşıracak."

UĞUR ASLAN (KOMİSER EREN)

428.jpg

"Komiser Eren, içten, samimi, güler yüzlü, merhametli ve sadık bir dost olması sebebiyle çok sevildi. Bu sezon bütün karakterlerimiz sıkı bir sınavdan geçecek. Hikâye yeniden başlıyor, kartlar yeniden dağıtılıyor."

ZEYNEP ATILGAN (PARLA)

"2 sezondur her sahne bana ilaç, her set günüm terapi gibi. 3. sezonu okurken her sayfada ayrı şok geçirdim. Sanki bildiğimiz ‘Yargı’ değil de paralel evrende bir ‘Yargı’ gibi. Parla’yı neler beklemiyor ki!"

ARDA ANARAT (ÇINAR)

yarginin-cinari-arda-anarat-kimdi-wdwk.jpg

"Bu sezon daha da iyi olacağız. Hikayemiz 2. sezona göre ileri bir zaman diliminde geçiyor. Bütün karakterler büyüdü ve değişti. Çınar artık daha akıllı, mantıklı hareket eden biri."

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK (AYLİN)

61a3d2dd5cf3b01c44c53bc5.jpg

"Genelde Aylin’e kızdılar. Aylin çok acı çekmiş bir karakter. Karşımda olsa “Seni anlıyorum” derdim. İlk sezona başlıyor gibiyiz. Herkesin beklediğine değecek bir sezon."

HÜSEYİN AVNİ DANYAL (METİN AMİR)

yargi-dizisi-metin-amir-diziden-ayriliyor-mu-15609324-8698-amp.webp

"Bir yanda genç ve yetenekli diğer yanda bizim kuşaktan deneyimli oyuncular var. Sema Ergenekon ile yönetmenimiz Ali Bilgin bu projenin en önemli şansı."

KAAN URGANCIOĞLU NEDEN KONUŞMADI?

Öte yandan posta.com.tr'deki özel röportajda dikkat çeken bir detay vardı. Kaan Urgancıoğlu'nun herhangi bir açıklama yapmadığı görüldü. Bu durum Kaan Urgancıoğlu diziye veda etti yorumlarına neden oldu.

64ff188786b2474b58db27c4.jpg

GEÇTİĞİMİZ SEZON ÖLMÜŞTÜ

Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz sezon sonunda dizide hayatını kaybetmişti. Yakışıklı oyuncunun can verdiği Ilgaz karakteri öldürülmüştü. Daha sonra yayımlanan bazı haberlerde Kaan Urgancıoğlu'nun yeniden dizide olacağı öne sürülmüştü. Ancak o iddialar henüz netlik kazanmış değil.