Kanal D herkesi yine üzdü! İddialı dizi apar topar final yapıyor! Başrol açıkladı

Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan hayranları yıkılacak! Camdaki Kız dizisi final yapıyor. Artık Camdaki Kız dizisinde yolun sonuna gelindi. Bu gelişme dizinin hayranlarını çok üzecek.

Kanal D herkesi yine üzdü! İddialı dizi apar topar final yapıyor! Başrol açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 19 Nisan 2023 00:19

Üç sezon boyunca herkesin çok sevdiği Camdaki Kız dizisi final yapacak. Bu durum özellikle Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu hayranlarını üzdü.

ENİS ARIKAN KÖTÜ HABERİ VERDİ

Bir kaç gündür haber sitelerinde Camdaki Kız dizisinin final yapacağına yönelik iddialar vardı. Bu iddiaları Enis Arıkan'da doğruladı.

Enis Arıkan dizide Muzo karakterine can veriyor.

burcu-biricik-tfo0-cover.jpg

CAMDAKİ KIZ'IN FİNALİYLE İLGİLİ DETAYLAR BELLİ OLDU

İşte Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu hayranlarını üzen haberin detayları!.

Ulusalpost.com'un haberine göre; Camdaki Kız, Mayıs ayı içerisinde final yaparak ekranlara veda ediyor. Her ne kadar final için haziran tarihi ön plana çıksa da çekimler kısa bir süre sonra tamamlanacak ve Camdaki Kız, Mayıs ayı içerisinde final yaparak ekranlara veda edecek.

CAMDAKİ KIZ HAKKINDA BİLGİLER

Camdaki Kız, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan'ın yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

CAMDAKİ KIZ ROMANI HAKKINDA BİLGİ

Camdaki Kız kitabına göre ilerleyen bölümlerde Nalan, Hayri'nin evliliğini kabul edecek, benimseyecek. Hatta Türkan ve kızları ile çok sıkı bir dostluk kuracak. Hayri'nin bir de belalı bir sevgilisi daha olacak. Laz kızı diye kitapta geçen karakter ise Hayri'nin sonu olacak.

s-76bca6fd73a7fe03afb4caac78bf35368e437715.jpg

CAMDAKİ KIZ PERŞEMBE EKRANA GELECEK Mİ?

Ramazan bayramı nedeniyle çok sayıda tv dizisi ekran arası verdi. 20 nisan 2023 perşembe akşamı Camdaki Kız yayınlanacak mı merak ediliyor.

Henüz Kanal D yönetimi net bir açıklama yapmadı.

Dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı çok merak ediliyor