FOX TV dizisi Kızıl Goncalar aldığı reytinglerle şaşırttı! Herkes kara kara düşünüyor

Hedefteki dizi Kızıl Goncalar reyting rekoru kırdı... Dizi beklenmedik bir sonuç aldı

FOX TV dizisi Kızıl Goncalar aldığı reytinglerle şaşırttı! Herkes kara kara düşünüyor
Yayınlanma Tarihi : 23 Ocak 2024 18:50

FOX TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisine verilen ceza ters tepti. Dizi reyting rekorları kırdı. Elde edilen reyting herkesi çok şaşırttı.

KARA KARA DÜŞÜNÜYORLAR

Kızıl Goncalar dizisini hedef alanlar ve rakip kanallar kara kara düşünüyorlar. Kızıl Goncalar dizisinin reyting raporu deprem etkisi yarattı

ozgu-1-1024x634.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Kızıl Goncalar” dizisi RTÜK’ten aldığı 2 kez yayın durdurma ve 9 milyon TL idare para cezasının ardından pazartesi akşamı 3. bölümü ile ekrana gelmişti. Yayınlanır yayınlanmaz tarikatlar ve cemaatlerin şikayeti üzerine RTÜK’ün harekete geçip anında ceza verdiği dizi 2 haftalık aranın ardından her 3 kategoride de aldığı yüksek reytinglerle 1 sırada yer aldı.

kizil-goncalar-2-850x510.jpg

“Kızıl Goncalar” totalde 6.80, AB’de 9.64 ve ABC1’de 9.41 reytingle 1.sırada yer aldı. Dün ekrana gelen bölüm başta Armağan Çağlayan olmak üzere televizyon dünyasının otoriteleri tarafından çok beğenildi. Armağan Çağlayan “Uzun zaman sonra televizyonda dizi izlemeye başladım… Kızıl Goncalar” etiketiyle dün akşam paylaşım yaptı. Dizi saatlerce TT listesinde birinci sırada yer aldı.