Camdaki Kız dizisinde tepki çeken isim gidiyor! Herkes isyan ediyordu

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Kanal D dizisi Camdaki Kız'da ayrılık yaşanacak

Camdaki Kız dizisinde tepki çeken isim gidiyor! Herkes isyan ediyordu
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2023 20:23

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi 3.sezonuyla ekranda. Dizi etkileyici hikayesi ve kadrosuyla çok seviliyor.

ÇİLEDEN ÇIKARAN SAHNELER

Son 1 yıldır ise seyirciler Hayri karakterinden rahatsız. Takıntılı tavrı ve yalancı kişiliği nedeniyle çok sayıda seyirci Hayri'yi dizide istemiyor.

HİKAYEDE SONU ÇOK KÖTÜ

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin sonu çok kötü olacak. Eşi Türkan ve sevgilisi Nalan haricinde Hayri başka bir kadına daha aşık olacak ve o kadın tarafından öldürülecek.

HİKAYE ÇOK HIZLI İLERLİYOR

Camdaki Kız dizisinde hikaye çok hızlı ilerliyor ve büyük final öncesinde Hayri karakteri diziden ayrılacak. Bu durum seyircileri mutlu etti.

3458602-1200x627.jpg

Demokrathaber.org adresinde yer alan haberde de söz konusu ayrılık hakkında detaylara yer verildi.

Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Camdaki Kız 70. Bölüm sonrasında yaşananlar deprem etkisi yarattı.

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden Camdaki Kız yeni bölüm sonrasında yaşananlar ağızları açık bıraktı.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Selma Ergenç, Cihangir Ceyhan ve Tamer Levent gibi başarılı isimlerin başrol oynadığı Camdaki Kız dizisinde beklenen karar sonunda verildi.

0x0-camdaki-kiz-59-bolum-izle-kanal-d-camdaki-kiz-son-bolum-yeni-bolum-izle-camdaki-kiz-tek-parca-full-izle-1669908396288-1669965997.jpg

Son bölümlerde iyice dengelerin değiştiği Camdaki Kız dizisinde yaşanan olaylar ekran başındakilerin de tepkisi çekmeye devam ediyordu.

Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri ve Sedat arasında yaşananlar yine Camdaki Kız son bölüme damga vururken beklenen gelişme sonunda ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisinde Hayri'nin karısı Türkan ve çocuklarının geri gelmesi dizideki gidişatı değiştirirken ortalık iyice karışacak.

Hem dizideki hem de ekran başındaki hiç kimse Nalan ve Hayri’nin bir araya gelmesini istemese de durum öyle görünmüyor.

İddialı dizide sonunda beklenen oldu ve kulislerde yer alan iddialara göre Camdaki Kız Hayri karakteri birkaç bölüm sonra projeye veda edecek.

64141fbb86b24455ccb373bd.jpg

Herkes Hayri karakterinin ailesi olduğunu öğrenirken bu durum Nalan ile arasındaki yakınlaşmanın bitmesine neden olacak ve Cihangir Ceyhan kadroya veda etmiş olacak.

Camdaki Kız dizisinde uzun süredir Cihangir Ceyhan’ın projeye veda edeceği sık sık gündeme geliyordu.

Son günlerde ortaya çıkan iddiaların ardından başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan’dan da bir açıklama gelmemişti.

Kısa bir süre sonra Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin vedasını net bir şekilde izleyecek görünüyor.

Özellikle tartışma dolu sahnelerle gündeme gelen Camdaki Kız dizisinin sonraki bölümlerinde ise gerilim iyice artacak.