Kanal D'nin Yargı dizisinde yer alan Uğur Aslan'ın paylaşımı yürek yaktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde can verdiği Eren komiser karakteriyle büyük dikkat çeken Uğur Aslan, sosyal medya hesabından çektiği acıyı paylaştı. Hayranları yorum yağmuruna tuttu

Kanal D'nin Yargı dizisinde yer alan Uğur Aslan'ın paylaşımı yürek yaktı
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2023 20:52

Kahramanmaraş merkezli depremler çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesine yol açmıştı. Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin oyuncularından Uğur Aslan'da depremde çok sayıda yakınını kaybetmişti.

Depremin yaşandığı ilk günden itibaren acısını sosyal medya hesaplarından paylaşan Uğur Aslan bugün yine dikkat çeken bir paylaşımla gündeme geldi.

Uğur Aslan yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı.

Acılı oyuncu sosyal medya hesabından günler sonra paylaşımda bulundu. Aslan, hayatını kaybeden yakınlarının fotoğrafını paylaşarak, 'Çok zor çok' ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun paylaşımı sevenlerini hüzne boğdu.

Ünlü oyuncu deprem felaketinde desteğini esirgemeyen herkese teşekkür etti: İlk günden bugüne, memleketime desteğe gelen, emeğini yüreğini bize şefkatle açan her kimse ellerinden ayaklarından öpüyorum.

İşte Uğur Aslan'ın paylaştığı o yürek dağlayan mesajlar

180320231631234538634-1.webp180320231633294535980-1.webp

Yargı dizisi pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. İki sezondur ekranda olan Yargı dizisi bu yılın haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecek.

Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ilk sırada yer alıyor. Uğur Aslan'ın can verdiği Eren karakteri ise dizide kilit bir konumda.

EŞİ DİZİYİ YAZAN İSİM

Öte yandan Uğur Aslan'ın eşi Sema Ergenekon dizinin senaristi.