Sokak kedisinin iç ısıtan halleri! Kendini sevdirmek için metrelerce böyle koştu

Bir sokak kedisinin sevilmek için yaptıkları görenlerin içini ısıttı.

Sokak kedisinin iç ısıtan halleri! Kendini sevdirmek için metrelerce böyle koştu
Yayınlanma Tarihi : 01 Şubat 2024 18:20

Sokak kedileri, şehirlerin sokaklarında yaşamlarını sürdüren dostlarımızdır. Bu kediler, genellikle kendi başlarına hayatta kalmaya çalışırken birçok zorluğa göğüs geriyorlar. Ancak bazıları, insanların sevgisini kazanmak için çeşitli yollar deniyor. İşte bu yollardan birini görenlerin içini ısıtan bir örnek var.

Bir sokak kedisinin, kendini sevdirmek için gösterdiği çaba, insanların kalplerini ısıttı. Kediyi görenler, onun ne kadar sevimli ve içten bir şekilde davrandığını gözlemlediler. Kedinin, sevgi dolu bakışları ve sevimli hareketleri, insanların ona olan ilgisini arttırdı.

65b763dc6db71.jpg

Aykiri.com.tr'nin haberine göre; İstanbul’da bir genç, yolda yürürken rastladığı kedinin kendisini sevmesi için yaptığı hareketleri “Başıma böyle bir şey geldi ne demek oluyor” diyerek paylaştı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde “Neden sevmedin” yorumu alan genç, “Videodan sonra sevdim merak etmeyin” cevabını verdi.

Kendini sevdirebilmek adına metrelerce genci takip edip sürekli olarak önüne uzanan kedi sosyal medyada gündem haline geldi.

Kaynak: Aykiri.com.tr