Her Şeyden Şikâyet etmeyi seven 3 burç

Bazı burçlar oldukça ılımlı olurlar bazı burçlar ise her şeyden şikayet ederler. Kova, Başak ve Akrep burcu için şaşırtan tespitler.

Her Şeyden Şikâyet etmeyi seven 3 burç
Yayınlanma Tarihi : 10 Ocak 2022 21:06

Bazı kişiler sakin kişilikleriyle bilinir ve asla hiç bir şeyi dert etmezler. Bazı kişiler ise her şeye sinirlenir hatta öyle ki mutsuz olurlar. Her şey tam olsun ve eksik olmasın diye de uğraşırlar. Küçücük bir hata onlar için büyük bir sorun haline gelebilir. Bu yüzden her şeyden şikayet ederler.

Yapılan araştırmalar ne derece doğru bilinmez ama , her şeyden şikayet eden üç burç tespit edildi. Akşam gazetesi tarafından yayınlanan haberde her şeyden şikayet eden üç burç açıklandı.

nasa-rtzw4f02zy8-unsplash.jpg

Buna göre o Burçlar sırasıyla Kova, Başak ve Akrep oldu...

KOVA NEDEN RAHATSIZ OLUR?

Kova oldukça inatçıdır ve kova bir şeyi hatalı ya da kusurlu görürse mutlaka onu dert ederek mutlaka şikayet eder. Hakkını da mutlaka arar.

Başak burcundan olanlar da kusurlara asla tahammül etmez. Başak burcuna yanlış yapmak oldukça risklidir. Detayları oldukça önemseyen Başak karşısındakinden de aynı titizliği göremezse mutlaka gerekli yerlere başvurarak hakkını arama yolunu tercih eder.

Akrep Burcundan olanlar da oldukça önem verir hakkının çiğnenmemesine konusuna. Siz siz olun bu yüzden Akrep burcuna kesinlikle yanlış yapmayın. Haksızlığa gelemeyen Akrep burcu daha fazla tartışmaz ve çözüm yoluna başvurmak için mutlaka hakkını arar. Örneğin yanlış gelen bir siparişe bir başkası ılımlı yaklaşıp o yanlış gelen siparişi bile kabul edebilirken akrep burcundan olan asla o yiyeceği kabul etmez ve geri çevirir.