Yargı dizisinin final tarihi belirlenmişti.. Kanal D son kararını duyurdu!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nu başrollerindeki Yargı dizisi devam edecek mi? Kanal D diziye 3.sezon onayı verdi mi? Tüm bu soruların cevabı Kanal D'den gelen haberle yanıtlandı..

Yargı dizisinin final tarihi belirlenmişti.. Kanal D son kararını duyurdu!
Yayınlanma Tarihi : 09 Nisan 2023 23:07

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizilerin gelecek sezon devam edip etmeyeceği seyirciler tarafından büyük merak konusuydu.

Kanal D yönetimi flaş bir karar aldı. Kanal D yönetimi tarafından alınan karara göre reytingleri iyi giden diziler gelecek sezonda ekranda yer almaya devam edecek.

En çok merak edilen dizi ise Yargı dizisi.

Sema Ergenekon tarafından yazılan Yargı dizisi kısa sürede dikkat çekmiş bir dizi. Bu dizi sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgiyle seyredilmekte.

Bazı haber sitelerinde Yargı dizisinin haziran ayında final yaparak ekranlara veda edeceği iddia edilmişti. Kanal D tüm bu haberleri yalanladı.

kapak-191457.jpg

Gelen bilgilere göre Kanal D yeni sezon da devam dedi. Yani Yargı dizisi gelecek sezonda da devam edecek.

YENİ SEZON İDDİASI RESMEN DOĞRULANDI

Öte yandan gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Gelecek sezonda Kanal D ekranlarında devam edecek diziler de resmen belli oldu.

Kanal D’nin hangi dizilerini bitirip hangi dizilerini yeni sezona taşıyacağı aşağı yukarı netleşmeye başladı. Kanalın pazar akşamları izlenme rekoru kıran dizisi “Yargı”nın maç yayını olduğu günlerde bile seyircisini artırması devam kararını gündeme getirmişti. Son gelen haberler dizinin 3. sezonunun da çekileceği yönünde…

Kanal D’nin devam etmesine kesin gözüyle bakılan bir diğer dizisi de “Üç Kız Kardeş”… Ayvalık’ın büyülü atmosferinde çekilen dizi 3. sezonda da sürecek. Süreç Film’in imza attığı proje sıcak hikâyesiyle dikkat çekiyor.

.jpg

Kanal D, Türker İnanoğlu’un sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği polisiye dizi “Arka Sokaklar”a eylül ayında devam edecek. İnanoğlu dizinin yayın haklarını Kanal D İç Yapımlar’a devretme kararı aldı. Prensipte anlaşan taraflar arasında imzalar da yakında atılacak. Şu günlerde dizi için hazırlıklar başladı. Çekimleri yaz aylarında başlayacak dizinin kemik kadrosu Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu projeye devam edecek.

Bunların dışında Kanal D, Pastel Film’in “Dilek Taşı” adlı dönem dizisini ekrana getirecek. Altan Dönmez’in ilk bölümlerini çekeceği dizide Salih Bademci başrolü oynayacak. “Camdaki Kız” dizisi haziran ayında final yapacak olan Kanal D’nin iddialı dizilerinden Veda Mektubu ve Kraliçe’nin ise reyting performanslarına göre kaderi belirlenecek.

DERLEME: OBJEKTİF PORT