Star TV'nin Ömer dizisine yeni oyuncu! Yakışıklı şef geliyor

Star TV'de Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ı buluşturan Ömer dizisine yeni bir oyuncu daha katılıyor. Yakışıklı oyuncu şef karakterini canlandıracak

Star TV'nin Ömer dizisine yeni oyuncu! Yakışıklı şef geliyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Mart 2023 14:54

Son dönemin en çok dikkat çeken dizilerinden biri de Ömer dizisi oldu. Uyarlama olmasına rağmen dizi kısa sürede ilgi gördü.

TÜRKİYE'DE VE İSRAİL'DE İLGİ ÇEKTİ

Ömer dizisi sadece Türkiye'de değil İsrail'de de büyük ilgi çekti. Ömer dizisi İsrail yapımı Shtisel dizisinin uyarlaması olarak Türkiye'de yayınlanıyor.

KADROSU GENİŞLEYECEK

Ömer dizisinin kadrosunun genişleyeceği öğrenildi. Bu kapsamda dizinin kadrosuna yeni oyuncular giriş yapacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Ömer dizisine katılacak yeni oyuncuyla ilgili detayları paylaştı.

ÖMER DİZİSİNE BOMBA GİBİ TRANSFER

“Ömer” dizisi pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. OGM Pictures imzalı dizi Star TV’nin etkileyici hikâyesiyle en sevilen projeleri arasında yer alıyor. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar, Simay Barlas, Melike Güner ve Barış Falay gibi güçlü oyuncuları buluşturan dizinin ekibine yakışıklı bir oyuncu katıldı.

yilmaz-1-1.png

Yılmaz Kunt, “Ömer”in ekibine dahil oldu. Kunt sevilen dizide “Özgür” adlı şefe hayat verecek. Çekimleri başlayan yakışıklı oyuncu diziye renkli karakteriyle yeni bir soluk getirecek.

YILMAZ KUNT KİMDİR?

Yılmaz Kunt 1994 yılında Ankara'da doğmuştur. 1.89 boyundadır ve 80 kilodur. 2015 yılında Best Model of Turkey yarışmasının erkekler kategorisinde birinci seçilmiştir. Atılım Üniversitesinde Uluslarası İlişkiler okumuştur. 2016 yılında Gülümse Yeter dizisinde Sarp Civan karakterini canlandırmıştır.