Star TV karar verdi. Yalı Çapkını dizisinin ekrana veda edeceği final tarihi belli oldu

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisini buluşturan Yalı Çapkını dizisi ne zaman sezon finali yapacak açıklandı. Star TV seyircileri üzüldü

Star TV karar verdi. Yalı Çapkını dizisinin ekrana  veda edeceği final tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2023 00:25

Cuma akşamları ekrana gelen Yalı Çapkını dizisi kim ne derse desin kısa sürede çok sevildi. Dizi ülkenin en çok izlenen dizilerinden biri oldu.

Yalı Çapkını dizisi gelen bilgilere göre sezon finali yapacak. Bu seyirciler için kötü bir şey. Ancak iyi bir haber daha var.

YENİ SEZON ONAYI ALDI

Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir gibi iddialı isimleri buluşturan Yalı Çapkını dizisi yeni sezonda da ekranda olacak.

492209cb-4f47-4416-b15e-569f051f4e23.jpg

Bu aslında seyirciler için iyi bir haber. Çok sayıda dizi sezon finali değil normal final yapıyor. Peki Yalı Çapkını dizisi ne zaman final yapacak?

Medya sitelerinde dolaşan haberde Yalı Çapkını dizisinin sezon finaliyle ilgili tüm detaylar paylaşıldı.

Star TV ekranlarında yayınlanan ''Yalı Çapkını'' dizisi kısa bir süre sonra ekrana veda edecek. 8 bölüm sonra sezon finali yapacak olan Yalı Çapkını dizisinin ne zaman ekrana döneceği de belli oldu.

d92e317a-a2fe-40e7-a3ce-b19279b1bf3c.jpg

YENİ SEZON NE ZAMAN?

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı ''Yalı Çapkını'' eylül ayında yeni bölümleriyle tekrar ekranda olacak.

REYTİNGLERİ İYİ GİDİYOR

Dizinin reytingleri iyi gidince Star TV yönetimi bir sezon daha devam kararı verdi.

KADROYA YENİ OYUNCU GİRİŞ YAPTI

Öte yandan dizinin kadrosuna da geçtiğimiz günlerde yeni bir oyuncu daha katıldı. Yeni katılan oyuncuyla ilgili bilgiler de belli oldu.

yali-capkini-hangi-aileyi-anlatiyor-yali-capkini-15462412-7350-amp1.jpg

Yalı Çapkını dizisine yeni dahil olan Tarık karakterini Baran Bölükbaşı canlandırmaktadır. Tarık, dizide Saffet Ağa'nın küçük torunudur.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Ferit'in elini havada yakalayan Seyran için ipler kopma noktasına gelir ve soluğu Kazım'ın evinde alır. Halis Ağa, Seyran'ın evi terk ettiğini öğrenince çok sinirlenir. İfakat ise bu gelişmeden memnundur. Ferit, Suna'yla ilgili durumu öğrenince tepkisi Abidin'den hesap sormak olur ve ikisi arasında bir arbede yaşanır. İfakat'ın planı tıkır tıkır işlerken; Seyran'ın da yalıya dönmeme ısrarı devam eder. Saffet Suna'yla evlenmek istediğini dedesine söyler. Pelin, Ferit'i kazanabilmek için bir adım daha atar. Kazım Ağa'nın Zerrin'le yaptığı görüşme ise her şeyin akışını değiştirir.

16013525-728xauto.jpg

Yalı Çapkını bu akşam yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yayında olacak.

Kaynak: cumhuriyet.com.tr