Pınar Deniz gelinlik giyiyor! Nikahla ilgili ilk bilgiler de paylaşıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yakında sezon finaline hazırlanırken dizide Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in Ilgaz karakteriyle evleneceği öğrenildi. Gelinlik bile giyiyor! Ilgaz karakterine Kaan Urgancıoğlu hayat veriyor

Pınar Deniz gelinlik giyiyor! Nikahla ilgili ilk bilgiler de paylaşıldı
Yayınlanma Tarihi : 25 Mayıs 2022 17:24

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşanacak. Geçtiğimiz bölümde Pınar ve Ilgaz tek celsede anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Yayınlanacak sezon finalinde ise tekrar Ceylin ve Ilgaz'ın evleneceği öğrenildi. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun o görüntülerini gören seyirciler keşke gerçek olsa yorumunda bulundular.

Mynet'te yer alan habere göre; Aylardır heyecan dolu bir hikayeyi ekranlara taşıyan Yargı'nın sezon finali, 29 Mayıs Pazar akşamı seyirciyle buluşacak. Sezon finaline günler kala bölümden yayınlanan ilk tanıtım, izleyenlerin yüzünde tebessüm yaratıyor.Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Ceylin'in (Pınar Deniz) düğününe herkes davetlidir. İkilinin barıştığı anların ekrana geldiği tanıtımda, izleyici rüya gibi bir düğüne tanıklık ediyor.

"Aşkları bu kez galip mi geldi?" sorusu akıllara gelirken; Ceylin'in "Son değil mi? Bir daha boşanmak gibi saçmalıklar yok" sözlerine Ilgaz, "Asla! Bir daha seni bırakırsam bil ki son nefesimi vermişimdir" cevabını veriyor.

14554758-728xauto.jpg

YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN?

Öte yandan Yargı dizisinin yeni bölümlerinin de ne zaman ekrana geleceği öğrenildi. Gazeteci Sadık Şimşek'in verdiği bilgilere göre Yargı dizisinin yeni sezon çekimlerine Ağustos ayının son haftası başlanacak. Yeni bölümler ise Eylül ayının ortasında Kanal D ekranlarında yayında olacak