FOX TV'de Nurgül Yeşilçay'lı Son Nefesime Kadar dizisi başlıyor!

FOX TV ekranlarında Son Nefesime Kadar adlı bir dizi başlıyor. Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay var.

FOX TV'de Nurgül Yeşilçay'lı Son Nefesime Kadar dizisi başlıyor!
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2021 19:42

Bir çok dizisi peş peşe final yapan FOX TV çareyi yine Nurgül Yeşilçay'da buldu. Kefaret dizisiyle ekrana veda eden Nurgül Yeşilçay yeni dizisiyle ekrana geri dönüyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar adlı dizide başrol oyuncusu olacak.

Nurgül Yeşilçay'ın yanı sıra dizide Emre Kınay ve Baran Bölükbaşı gibi isimlerde yer alacak. TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nurgül Yeşilçay dizide bir polis karakterini canlandıracak. Erkek Partneri Emre Kınay olacakken dizideki oğlu ise Baran Bölükbaşı olacak..

Son Nefesime Kadar dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş oturacak. Hatice Meryem ise Senaryoyu yazacak. Oyuncu seçimleri henüz tamamlanmış değil. İpek Filiz Yazıcı ile de bir görüşme yapıldığı belirtiliyor..

PEŞ PEŞE FİNALLER GELECEK

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizinin de final yapması bekleniyor. Final yapacak diziler arasında Elbet Bir Gün dizisiyle El kızı dizisi de yer alıyor.

YÜZÜ GÜLMEYEN KANAL

FOX TV için son dönemde yüzü gülmeyen kanal yorumları yapılıyor. FOX ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi erken final yapmasıyla biliniyor.

Nurgül Yeşilçay'ın da yer alacağı dizinin kanalın son umudu olacağı düşünülüyor. Yüksek bütçelerle ekrana getirdiği Kanunsuz Topraklar dizisi bile tutmayan FOX TV'nin Son Nefesime Kadar dizisiyle nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor..

İlgili Haberler