Show TV'nin Daha Yeni Başlayan Dizisi Üç Kuruş İçin Erken Final İddiası!

Show TV ekranlarında yayınlanan Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları'nın başrollerindeki Üç Kuruş dizisinin erken final yapabileceği konuşuluyor. İşte o iddialar ve ayrıntıları...

Show TV'nin Daha Yeni Başlayan Dizisi Üç Kuruş İçin Erken Final İddiası!
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2021 19:35

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, İçerde ve Çukur dizisinin devamı olarak günlerce konuşulduktan sonra büyük bir reklam ve tanıtımla ekranlara gelen Show TV'nin Üç Kuruş dizisi için erken final iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Başrollerinde Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş, Çukur'un devamı niteliğinde olduğu için Çukur dizisi hayranlarını da ekran başına çekmeyi başarmıştı. Ancak izleyicilerin Çukur dizisinden farklı bir hikaye ile karşılaşması tepkilere neden olmuştu. Öte yandan henüz 5. bölümü dün akşam ekranlara gelen dizinin hikayesi ve ilerleyişi reytingleri de olumsuz etkiledi. Beklentileri karşılamayan dizinin seyirci kaybı yaşamasıyla birlikte yayından kaldırılacağı da sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Gözler dizinin yapım ekibine çevrildi. Ancak henüz bir açıklama yapılmadı.

Seyirciyi Aldattı

Üç Kuruş dizisi yayın hayatına başlamadan önce hakkında yapılan açıklamalar ve tanıtım videoları birçok seyirciyi aldattı.

Çukur dizisinin devamı niteliğinde olduğu için Çukur dizisi hayranları ilk bölümüyle ekran başına kilitleyen Üç Kuruş, seyirciyi daha ilk bölümünden kaybetti. Çünkü Çukur dizisinin efsanevi karakterine hayat veren Ercan Kesal, ilk bölümde hayatını kaybederek diziden ayrıldı.

Üç Kuruş dizisi yayınlanmaya başlamadan önce hakkında yapılan haberlerde Çukur dizisinde yer almış birçok ismi de kadrosunda görmüştük. Ancak en sevilen karakterinin sadece bir bölüm yer alması seyirciyi henüz ilk bölümde ekrandan soğurttu.

Üç Kuruş'un Reytingler ve RTÜK'le Başı Dertte

Ay Yapım'ın İçerde ve Çukur dizisinin devam serisi olarak ortaya koyduğu ve iddialı tanıtımların ardından seyirciyle buluşturduğu Üç Kuruş, beklenen ilgiyi görmedi.

Ay Yapım'ın İçerde ve Çukur dizisinde bambaşka karakter ve olayları seyrici karşısına çıkartmıştı. Ancak Üç Kuruş dizisinde sadece roman karakterler ön plana çıktı. Dizide şahit olduğumuz şiddet, hırsızlık ve daha bir sürü hoş olmayan olaylar Roman vatandaşları ayağa kaldırdı. RTÜK'e çok sayıda roman karakterleri kötü gösterdiği için şikayet edilen Show TV'nin Üç Kuruş dizisinin senaryosunda bir değişikliğe gidip gitmeyeceği henüz bilinmiyor.

Show TV'nin en iddialı dizisi Üç Kuruş, yakın zamanda final yapar mı bilmiyoruz. Ancak gelecek bölümler ve reyting sonuçları elbette bunu etkileyecektir. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: mynet.com - Objektif Port

İlgili Haberler