Yargı ve Teşkilat Dizisi Arasında Rekabet Büyüdü! Kazanan Şaşırtmadı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ile TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi arasındaki rekabet sürüyor. Pazar akşamı reyting yarışında birinciliği elde eden dizi ise şaşırtmadı.

Yargı ve Teşkilat Dizisi Arasında Rekabet Büyüdü! Kazanan Şaşırtmadı
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2021 18:30

Kanal D ekranlarında 11. bölümü ile geçtiğimiz Pazar akşamı ekranlara gelen Yargı, Pazar akşamlarının hakimi TRT1'in Teşkilat dizisini yerinden oynattı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta ve Gökhan Uygun yer aldığı Teşkilat, geçen sezon pazar akşamları reyting rekabetinde bir numaraydı. İkinci sezonunda da bir süre birinciliği elden bırakmayan Teşkilat'ın yoluna taş koyan dizi Yargı oldu.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı, 28 Kasım Pazar akşamı yayınlanan 11. bölümü ile tüm kişilerde birinciliği Teşkilat'a kaptırsa da AB ve ABC1 kategorilerinde günün birincisi oldu. Öte yandan tüm kişilerde iki dizi arasındaki fark ise çok azdı.

Her iki dizisinin de hikayesi birbirinden farklı ve sürükleyici bir şekilde ilerliyor. Ancak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncuları arasındaki uyum ve performansları bir hayli dikkat çekiyor. Özellikle Pınar Deniz'in sergilediği oyunculuk performansı sosyal medyada hep övgü alıyor.

Yargı dizisi başrol oyuncularını daha önce Netflix dizisi Aşk 101'de de izlemiştik. Aşk 101'de hayranlıkla izlediğimiz Urgancıoğlu ve Deniz'i Yargı dizisinde izlemek, seyirciyi de mutlu ediyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler