Burak Deniz 2 Milyonluk Dev Anlaşmaya imza attı!

Başrolünü Serenay Sarıkaya'yla paylaştığı 'Şahmaran' dizisinin yıldız oyuncularından Burak Deniz 2 dev anlaşmaya imza attı.

Burak Deniz 2 Milyonluk Dev Anlaşmaya imza attı!
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2021 15:11

Son dönemin popüler oyuncularından biri olan Burak Deniz adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.. Burak Deniz dizi oyunculuğundaki başarısı kadar reklam sektöründe de başarısını sürdürüyor. Bir yandan yeni dizisi için çekimleri sürdüren Burak Deniz bir yandan da reklam sektöründe başarılı işlere imza atıyor.

Güneş'te yer alan habere göre: Başrolünü Serenay Sarıkaya'yla paylaştığı 'Şahmaran' dizisinin çekimlerine devam eden Burak Deniz, 2 yeni reklam anlaşmasına imza attı.

Oyuncu, global bir şampuan markasının reklam yüzü oldu.

Aynı zamanda bir diş fırçası markasıyla da 6 aylık dijital reklam anlaşması yapan oyuncunun iki proje için 2 milyon lira alacağı öğrenildi.


BURAK DENİZ HAKKINDA BAZI BİLGİLER

17 Şubat 1991 doğumlu olan Burak Deniz henüz 30 yaşındadır. Yakışıklılığı ve oyunculuktaki performansıyla dikkat çekmektedir.

İstanbul doğumlu olan Burak Deniz 1,85 boyundadır.

ŞAHMERAN DİZİSİYLE DÖNÜYOR

1447946-serenay-sarikaya-ve-burak-deniz-li-sahmeran-dizisi-setinden-ilk-goruntu-6155ad26754fc.jpg

Burak Deniz setlere Şahmeran dizisiyle dönüş yapacak. Şahmeran dizisi Netflix'te yayınlanacak. Başrollerinde Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya ikilisi yer alacak.

ŞAHMERAN NE ZAMAN YAYINDA?

Netflix'te yayınlanacak olan Şahmeran Dizisinin 2022 yılının ortalarında ekrana gelmesi bekleniyor. Şimdilik çekimleri devam eden Şahmeran dizisi yoğun bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

İlk sezonun aynı Kulüp dizisinde olduğu gibi Netflix'te iki parçalı yayınlanabileceği konuşuluyor.

İlgili Haberler