FOX TV resmi kararını duyurdu! Ekrana artık veda ediyor! Hikaye bu kadardı

FOX TV ekranlarında yayınlanan bir TV dizisi daha final yapıyor! Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yayınlanacak son bölümüyle final yapacak. Dizide Gökçe Bahadır'da yer alıyordu

FOX TV resmi kararını duyurdu! Ekrana artık veda ediyor! Hikaye bu kadardı
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2022 17:22

Evlilik Hakkında Her Şey, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 21 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan bir hukuk dizisiydi. Uyarlama olan dizi ilk bölümlerde çok beğenilmişti. Kadrodan Yiğit Kirazcı'nın ayrılmasıyla birlikte Evlilik Hakkında Her Şey dizisi adeta bir komedi dizisine dönüştü. Bu durum seyircide tepkiye yol açmıştı.

Yaklaşık şimdiye dek 30 bölüm yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümüyle final yapacak.

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak ve Tülin Ece gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Salı Akşamları ekrana geliyordu. Dizinin final yapacağı iddiaları günlerdir basının gündeminden düşmüyordu. Bu konuya sessiz kalan FOX TV suskunluğunu yayınladığı fragmanla duyurdu.

Kanalın resmi internet sitesinde yayınlanan bir fragmanda final ibaresi yer alıyor. Başka bir deyişle 31.bölüm Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayınlanacak son bölümü.

BÜYÜK UMUTLARLA BAŞLAMIŞTI

6230c81986b24a0e2ca49bc6.jpg

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi büyük umutlarla başlamıştı. Hatta diziyi Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine benzetenler ve ona rakip olacağını düşünenler bile olmuştu. Dizide boşanma öncesi ve sonrasında yaşananlar işleniyordu. Ancak haftalardır bir komedi dizisi formatında ilerleyen dizi seyircilerin kaçmasına neden oldu. Hal böyle olunca da final kaçınılmaz oldu.