Burcu Biricik hayranlarını yıktı! Üzücü haberi verdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi finale yaklaşıyor. Burcu Biricik kararı sona yaklaştık diyerek duyurdu

Burcu Biricik hayranlarını yıktı! Üzücü haberi verdi
Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2023 16:54

Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisi finale yaklaşıyor. Üç sezondur ekranda olan Camdaki Kız dizisi uzun bir süredir ekrandaydı.

İzlenme rekorları kırmasına rağmen hikayede sona gelindi.

Diziden geçtiğimiz günlerde Nur Sürer ve Hande Ataizi ayrılmıştı. İki sevilen oyuncunun ayrılığı Camdaki Kız hayranlarını yıkmıştı.

FİNAL İDDİALARINI RESMEN DOĞRULADI

Öte yandan Burcu Biricik, final iddialarını resmen doğruladı. Camdaki Kız final yaparak ekranlara veda edecek. Üç sezondur yayınlanan Camdaki Kız efsanesi etkileyici bir final sahnesiyle sona erecek. Son bir kaç gündür medya sitelerinde Camdaki Kız final yapacak iddiaları vardı.

BURCU BİRİCİK FİNALLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

Dizide Nalan karakterine can veren Burcu Biricik açıklamalarda bulundu. Posta'da yer alan habere göre;

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Camdaki Kız’ın ‘Nalan’ı Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin önceki akşam Sirkeci’deki Olden 1772 adlı restoranda arkadaşlarıyla yemek yedi.
Biricik mekan çıkışı ‘Camdaki Kız’ hakkında konuştu. Oyuncu “Üçüncü yıla geldik. İki yıldır çalışıyoruz. Tatlı ve sevdiğimiz bir ekipleyiz. Yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz. Seyircimiz de sağ olsun bizi hiç yalnız bırakmadı. Yorulduk ama mutluyum” dedi.

6425f3e9e4bfdd22d07e8c12.jpg


KOMEDİ İSTİYOR


Burcu Biricik’in menajerliğini yapan eşi Emre Yetkin ise “Ben bile yoruldum. Benim için de zor oluyor. Eskiden komedi işleri çok yoğundu, işin psikolojisi senin özel hayatına da sirayet ediyordu. İnşallah hayatımıza yeniden şöyle komedi işleri gelirse hepimiz daha da mutlu olacağız. En azından yüzümüz güler” diye konuştu.