Dilan Çiçek Deniz'in Set Paylaşımı Olay Oldu, Sarı Saçlarına İltifat Yağdı

Evlilik hazırlığında olan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz haftalarda yeni projesi için saç rengini değiştirmişti. Bir süre saç rengini değiştirmesi konusunda eleştiri alan Deniz, sarışın olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Dilan Çiçek Deniz'in Set Paylaşımı Olay Oldu, Sarı Saçlarına İltifat Yağdı
Yayınlanma Tarihi : 28 Nisan 2022 21:54

Kanal D ekranında yayınlanan Bordum Masalı adlı dizi ile beğeni toplayan, Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle herkes tarafından tanınan isim haline gelen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni saç rengine çabuk alıştı.

Bir süredir İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığında olan Dilan Çiçek Deniz, yeni projesi için saç rengini sarı yapmıştı. Değişime alışamayan hayranları, saç rengini değiştirmesi için oyuncuya baskı yapsa da çabaları sonuçsuz kaldı.

dilan-cicek-deniz-2-260420225a648859.webp

Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından sette çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Sette çekilmiş fotoğraflarında göz dolduran sarı saçları kısa sürede yüzbinlerce beğeni ve yorum topladı. Ayrıca Deniz, paylaştığı fotoğrafların altına; "Sarışın olmak harika. Beklentileri düşük olunca insanları şaşırtmak çok kolay oluyor" notunu düştü.

Kaynak: akşam.com.tr