Yüzdeki istenmeyen tüyleri yok eden 2 doğal yöntem

Yüzdeki tüyler çoğu zaman rahatsız edici olmuştur. Ancak yüzdeki tüylerden kurtaran 2 doğal yöntem var. En etkili yağlardan bile daha etkili.

Yüzdeki istenmeyen tüyleri yok eden 2 doğal yöntem
Yayınlanma Tarihi : 14 Ocak 2022 19:50

Yüzdeki rahatsız edici tüyler erkekler için sorun olmasa da kadınlar için büyük bir sorun. Yüzdeki bu rahatsız edici tüylerden kurtulmak için bir çok kişi gereksiz kimyasallara para veriyorlar.

Oysa buna hiç gerek yok.

Yüzdeki bu tüylerden kurtulmak için pratik ve oldukça etkili iki doğal yöntem bulunuyor. Kişisel güzelliğine önem veren herkese önerilen bu iki kür bir ay boyunca düzenli olarak uygulanırsa istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtarıyor.

Gereksiz kimyasallara gereksiz işlemlere para vermeden. Kısa sürede deneyen herkes ise faydasını gördüğünü belirtiyorlar.

Mynet tarafından yayınlanan bir haberde; Yüzdeki tüyleri doğal yollarla yok etmeye yarayan iki kür tarifi verildi. İşte herkesin işine yarayacak o kür

1. yöntem
1 yemek kaşığı zerdeçal ile 1 yemek kaşığı kepek karıştırılır. Yoğun bir hamur yapmak için bir ölçek susam yağı eklenir. Hazırlanan hamur yüze yayılır, 30 dakika bekletilir.

1 ay boyunca haftada 1 defa düzenli uygulayın

2. yöntem
Bir çorba kaşığı limon suyu 3 çorba kaşığı bal ile karıştırılıp yüze masaj yaparak uygulanır. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yüz yıkanır.

1 ay boyunca haftada 2 defa düzenli uygulayın