Işıltılı Makyaj Nasıl Yapılır?

Işıltılı makyaj bayanları her zaman seksi ve çekici gösterir. Işıltılı makyajda tek kural makyaj yaparken istenilenin dışına çıkmamak yani abartmamaktır.

Işıltılı Makyaj Nasıl Yapılır?
Yayınlanma Tarihi : 11 Aralık 2021 22:16

Işıltılı makyaj da pırıltılı tozlar, simler ve ışıltılar çok eskilerde kaldı. Gençlik disko zamanlarında kalan bu makyaj stilini artık uygulamıyoruz. Şimdiler de çok daha ölçülü ve göz alıcı ışıltılı makyaj modellerinin devridir. Her ortamda sizi çekici ve capcanlı gösterecek ışıltılı makyaj devrindeyiz.

Işıltılı Makyaj Nasıl Yapılır?

Likit Aydınlatıcı ( Nars Illıminator )

İster tek başına ister fondötenle harmanlayıp cildinize uygulayabilirsiniz. Cilde aydınlık bir dokunuş sağlayan likit aydınlatıcı canlı bir görünüm yakalamanızı sağlar. Küçük bir nohut tanesi kadar alıp cildinize uygulamanız makyajınıza ışıltı katmanız için yeterlidir.

Aydınlatıcı Pudra ( Hourglass Ambient Lighting Powder )

Kendinize özel aydınlatıcı bir pudraya sahip olmak istiyorsanız her tende farklı ve güzel duran pudrayı aydınlık bir görünüm için uygulayabilirsiniz. Farklı 6 rengi bulunan pudra mum ışığı etkisi verip yumuşak bir dokunuş sağlıyor.

Işıltı Veren Cilt Mükemmelleştirici ( Becca Shimmering Skin Perfector SPF25 )

Makyaj bazı olarak da tek başına kullanılabilen ürün cilt kapatıcı ürünlerinizle harmanlanıp cilde uygulanabilir. Cilde ışıltı vermesinden ziyade cildi ışığa karşı yanardönerlik veren etkileyici bir cilt ürünüdür.

Aydınlatıcı Jel ( Make Up For Ever Uplight Luminizer Gel )

Hem kapatıcılarınızla harmanlayabilir hem de tek başına cildinize uygulayabilirsiniz. İnci ışıltılarına sahip aydınlatıcı jel hafif ve yumuşak yapısı ile de cilde ıslak bir görünüm verir. Göz pınarlarına ve kaşın alt bölümüne uygulandığında harika bir aydınlık veren ürünü mutlaka denemelisiniz.