Zeynep Bastık Yine Ortalığı Kasıp Kavuracak Son Bombasıyla Gündeme Geldi

Son dönemin en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Zeynep Bastık yeni şarkısı ve klibiyle hayranlarının karşısına çıktı ve herkesi derinden etkiledi.

Zeynep Bastık Yine Ortalığı Kasıp Kavuracak Son Bombasıyla Gündeme Geldi
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 19:25

Son dönemim en çok dikkat çeken başarılı pop sanatçısı Zeynep Bastık, geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürdüğü disco pop tarzındaki ilk albümü 'Zeyno Disco'nun ardından yepyeni ve çarpıcı bir şarkıyla karşımıza çıktı.

Muhteşem sesi ve yorumuyla YouTube'dan milyonlara ulaşan genç sanatçı, ardarda çıkarttığı albümler ve çektiği video klipleriyle herkesin sevgilisi haline geldi. Birçok başarılı sanatçı ile de düet yapan Bastık, başarısını fazlasıyla kanıtladı ve herkesin dinlediği isim haline geldi.

Söz, müzik ve düzenlemesi Serhat Şensesli'ye ait olan 'Sen Ben' adlı parçayı seslendiren Zeynep Bastık, yeni şarkısının klibini düğünden karelerle süsledi. Oldukça romantik anların yer aldığı klibe, geçtiğimiz aylarda dünya evine girdiği eşi Tolga Akış'ın da dokunuşları olduğu açıklandı.

Taze çiftimizin düğününde, eşi Tolga Akış'ın gözünden çekilen karelerin ve bu karelerin misafirlere izletildiği anların yer aldığı klipte, düğünde mutluluklar saçan çiftimizi yalnız bırakmayan konuklara da yer verildi.

Hype Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yer alan 'Sen Ben' single çalışmasının klibi Zeynep Bastık YouTube kanalında yayınlandı.

İşte Gündeme Bomba Gibi Düşen O Klip ve Şarkı

Peki Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale'de dünyaya geldi. Henüz 3 yaşındayken ailesinin İzmir'e taşınmasının ardından ortaokul ve lise öğrenimini burada tamamladı. O dönemki adıyla İzmir Karataş Lisesi mezunu olan Bastık, 2010'da cover grubu olan Jackpot ile sahne almaya başladı. Anadolu Ateşi'nde dansçı olarak yer alan sanatçı, Murat Dalkılıç'ın 3 yıl vokalistliğini yaptı. Murat Dalkılıç'ın desteğiyle ilk teklisi olan Fırça'yı yayınladıktan sonra kariyerine yalnız devam etme kararı aldı.

Cover çalışmalarıyla çıkış yakalayan sanatçı, Yasak Elma gibi ses getiren birçok dizide de rol aldı.

Editör: Erdoğan Kan

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler