Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Nesrin Cavadzade Hayatının Teklifini Aldı

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinden ayrılan Nesrin Cavadzade, aldığı teklifle sosyal medyanın gündemine oturdu. Televizyon Gazetesi, Nesrin Cavadzade'nin aldığı teklifi manşete taşıdı....

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Nesrin Cavadzade Hayatının Teklifini Aldı
Yayınlanma Tarihi : 03 Ağustos 2021 17:55

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade aldığı teklifle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Başarılı ve güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da aldığı rolle oldukça beğenilmiş ve sevilmişti. Fakat geçtiğimiz sezon diziden ayrılmıştı. İddiaya göre yönetmenle kavga etmesi buna sebep olmuştu. Uzun süre de bu iddiaya ne Cavadzade ne de rol arkadaşları yanıt vermemişti.

Diziden ayrılır ayrılmaz uzun süredir ekranlarda ve magazin sayfalarında görmediğimiz Cavadzade hayatının teklifiyle sosyal medyanın gündeme oturdu.

En son rol aldığı Yasak Elma dizisindeki rol arkadaşı Gökhan Alkan ile bir süredir birlikte olan Nesrin Cavadzade rüya gibi bir evlilik teklifi aldı.

Datça'da tatilde olan sevgilisi Gökhan Alkan ve ailesiyle yemek yediği esnada evlilik teklifi aldığı ve bu teklife de evet dediği öğrenildiği.

Öte yandan sevgilisi Gökhan Alkan'da Yasak Elma dizisinde ayrılmış, ATV'de yayınlanan Kalp Yarası adlı dizi ile tekrardan ekranlara dönmüştü. Her iki dizide de oldukça başarılı performansıyla gözde oyuncu haline gelen Gökhan Alkan'ın rol aldığı Kalp Yarası dizinde başrolü Yağmur Tanrısevsin ile paylaşıyor.

Güzel Oyuncu Nesrin Cavadzade Kimdir?

Nesrin Cavadzade 30 Temmuz 1982 (38) yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de dünyaya geldi.

Henüz 11 yaşında iken ailesi ile birlikte Türkiye'ye taşınan Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun oldu. Öte yandan Tekand Studio Oyuncularından oyunculuk eğitimi aldı. Güzel oyuncu iyi derecede İngilizce, Fransızca, Rusça ve İspanyolca bilmektedir.

İlk televizyon deneyimi ise Yersiz Yurtsuz adlı dizi de aldığı başroldür. Ardından Cemal Şan'ın projesi olan Dilber'in Sekiz Günü ve Acı' da rol aldı. Her iki projede de oldukça sevilen ve bir çok ödüle aday olan Nesrin Cavadzade'nin yıldızı iyiden iyiye parladı.

Son olarak Fox TV'nin uzun soluklu sevilen dizisi Yasak Elma'da seyirciyle bir araya geldi.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port