TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si , Tansel Öngel'in yeni işi belli oldu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel artık Kanal D ekranlarında 'Maske Kimsin Sen?' isimli bir programı sunacak.

TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si , Tansel Öngel'in yeni işi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2021 14:14

Objektif port / TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar apartmanı dizisinde Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakterinin erkek partneri olan Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel bir süre sonra Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan bir programın sunuculuğunu yapacak.

Tansel Öngel'in başarılı sunumuyla ekrana gelecek programın adı da belli oldu. Edinilen bilgiye göre Medyapım imzalı 'Maske Kimsin Sen?'de müzik, eğlence ve şov bir arada ekrana gelecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak programda birbirinden ünlü isimlerde olacak. 'The Masked Singer' adıyla dünyanın bir çok ülkesinde yayınlanan programın Türkiye uyarlamasının büyük bir ses getirmesi bekleniyor.

Ünlü isimler maske ve kostümleriyle kendilerini gizleyerek şarkılar söyleyecek. Programda yer alan seyirciler ve ünlü jüri üyeleri ise dedektiflik yaparak şarkıyı söyleyen ünlünün kim olduğunu belirleyecekler.

Tansel Öngel’in sunumunda ekrana gelecek olan programın yönetmen koltuğunda ise Ebru Yalçın oturacak..