Tepkiler Artınca Can Yaman Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı Anında Durdurdu!

Can Yaman son bir kaç gündür sosyal medyada hedefte. 11 gündür Türkiye'de devam eden orman yangınları sonrası bazı hayranları Can Yaman'ı eleştirmişti. Can Yaman hatasını anladı ve geri adım attı.

Tepkiler Artınca Can Yaman Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı Anında Durdurdu!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2021 16:35

Türkiye'deki kariyerini Fox TV'de yayımlanan ve 13 bölüm süren Bay Yanlış dizisi ile sonlandıran oyuncu Can Yaman, kariyerine İtalya'da devam etmek üzere taşınmıştı. Kaldığı yerden İtalya'da devam eden Can Yaman, şimdilerde Sandokan isimli yeni dizi için hazırlanıyor. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine toplayan Can Yaman tutkulu hayran kitlesiyle de zamana zaman başı derde giriyor.

İtalya'da da Türkiye'deki kadar tanınan Can Yaman, sokaktaki hayranlarına oldukça içten davranmasıyla da dikkat çekti. Özellikle sosyal medya paylaşımları ve çocuklara yönelik yürüttüğü projelerle de sempatisini arttıran oyuncunun son dönemdeki bir hareketi oldukça tepki çekti.

Son 11 gündür Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde çıkan orman yangınlarına yönelik sosyal medya hesaplarında hiçbir paylaşım yapmadığı gibi rutinine devam etmesi hayranlarının oyuncuya yönelik tepkisini arttırdı.

Can Yaman, hayranlarının eleştirisine kulak vererek sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı durdurdu. Son olarak instagram hesabı üzerinden 31 Temmuz'da jakuzi içinde tatil fotoğrafı yayınladı. Hayranlarının eleştirisini dikkate alan oyuncu o günden bu güne hiçbir paylaşım yapmadı.

İtalya'da yaşadığı halde her hareketi merakla takip edilen yakışıklı oyuncunun instagram hesabını 8.6 milyon kişi takip ediyor.

Peki Can Yaman Kimdir?

canymn.jpg

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Makedonya göçmeni bir ailenin tek çocuğu olan Yaman, İtalyan Lisesini birincilikle bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünü dereceyle bitirmiştir. İyi derecede İtalyanca ve İngilizce bilen Can Yaman, oyunculuk kariyerine Cüneyt Sayıl'dan oyunculuk eğitimi alarak başlamıştır. İlk televizyon deneyimini Star TV'de yayımlanan Gönül İşleri adlı dizide edinmiştir. Ardından bir çok projede yer alan oyuncu son olarak 13 bölüm süren Bay Yanlış adlı TV dizisinin ardından İtalya'ya taşınmıştır. Kariyerine İtalya'da devam eden oyuncu şimdilerde yeni dizi projesi için hazırlanıyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler