Tarkan'dan Gelen Son Haber Hayranlarını Yıktı

Tarkan Aldığı kararla tüm hayranlarını üzdü. Tarkan'ın aldığı konser kararı çok şaşırttı.

Tarkan'dan Gelen Son Haber Hayranlarını Yıktı
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 21:33

Yaklaşık 2 yıldır salgın nedeniyle tiyatro ve konser gibi etkinlikler zor şartlarda yapılıyor. Haluk Levent konserlerini aksatmadan sürdürdü.

Yıldız Tilbe gibi isimler ise aşı olmadığı için konser yapamıyorlar.

Türkiye ve dünyanın tanıdığı en ünlü isimlerden biri olan şarkıcı Tarkan ise hayranlarını üzecek bir karar aldı.

Aylardır Tarkan'ın konserine gidemeyen hayranlarını üzecek haber bizzat Tarkan tarafından duyuruldu.

Resmi Instagram hesabından sevenlerine seslenen Tarkan salgın bitene dek konser yapmayacağını açıkladı..

Tarkan'ın yayınladığı mesajda "Sahneden, sizlerden bu kadar ayrı kalmamıştım hiç... Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o güzel enerjiniz olmadan ben ben gibi değilim. 'E o zaman neden konser yapmıyorsun?' diyenlerinizi duyuyorum. Pandemi… Biliyorum belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız. ifadelerine yer verdi..

HER YIL EYLÜL AYINDA YAPILAN KONSER BU YIL YOK

Öte yandan Gerçek Gündem'in derlemesine göre : Her yıl eylül ayında sevenleriyle buluşan Mega Star Tarkan, koronavirüs salgınıyla birlikte sahnelere ara vermişti. Her yıl yapılan Tarkan'ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserleri bu yıl da Türkiye'de yapılmayacak.

TARKAN ŞİMDİ NEREDE?

Tarkan'ın aldığı bu karara herkes çok üzülürken Tarkan'ın nerede yaşadığı da belli oldu. Uzun bir süredir Türkiye'de olmayan Tarkan Almanya'da yaşıyor.

Pandemi başladığı günden itibaren Türkiye dışında olan Tarkan ailesiyle birlikte Almanya'da yaşıyor.

BARİ SOSYAL MEDYADAN YAYIN YAP

Öte yandan Tarkan'a sosyal medyadan bazı hayranları en azından youtube veya ınstagram üzerinden yayınlar yap diyerek tepki gösterdiler.

KENDİNİ UNUTTURABİLİR

Tarkan'a eleştiriler sadece hayranlarından değil Gazeteci Arif Hür'den de geldi. Rakiplerinin aksine Tarkan'ın Z kuşağı ile iletişim kuramadığını belirten Arif Hür, Tarkan'ı büyük bir tehlikenin beklediğini öne sürdü.

Snobmagazin'deki Yazısının devamında: Sosyal medya hesabını da nev-i şahsına münhasır bir şekilde yöneten Tarkan, zaman zaman paylaştığı özlü sözlerle de Z kuşağının beklentilerinden ne kadar uzak olduğunu gözler önüne seriyor'' diyen Arif Hür Tarkan için işlerin artık oldukça zor olduğunu belirtiyor...

HAKLI OLABİLİR Mİ?

Evet Objektif Port olarak tavsiyemiz gerek hayranları gerekse Arif Hür, Tarkan'a yönelik bu eleştiriler konusunda haklıdır.

En azından bir çok ünlü ismin yaptığı gibi ayda 1 veya 2 kez canlı yayınlar yapabilir ve youtube gibi platformlar üzerinden hayranlarıyla buluşabilir.

Buradan elde edeceği gelir öyle konserlerinde elde edeceği gelirler kadar etkili olmayabilir ama en azından belki de daha geniş kitlelerin izlemesine katkı sağlayabilir.

Hazıra dağ dayanmaz misali mecburen Tarkan bir gün konserlerine başlayacak ancak umarız iş işten geçmemiş olur.

Zira Z kuşağının gönlünde artık sadece Tarkan yok.. Geldiğimiz süreç itibariyle Edis, Buray, Aleyna Tilki, Ezhel, Zeynep Bastık, Eda Baba, Can Kazaz ve Kaan Boşnak gibi isimler hızla yükselişini sürdürüyor.. Tarkan'a bir kez daha düşünmesini tavsiye ederek noktalıyoruz..