Sürekli Bahane Üretiyorlar! İlişkilerde En Mutsuz 3 Burç

Bazı burç insanları ilişkilerinden bir türlü mutlu olamazlar. Öyle ki onlar sürekli bahane üretirler. İşte ilişkilerdeki en mutsuz 3 burç insanı...

Sürekli Bahane Üretiyorlar! İlişkilerde En Mutsuz 3 Burç
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2022 22:53

Bazı burçlar hayattan zevk almayı ve yaşamayı severler. Kimi gezmeyi, düzeni ve gücü severken kimi de dış görünüşüne ve zekasına güvenerek her şeyin üstesinden gelebileceğine inanır. Ancak bu özellikler olsa da bazı huyları karşısındaki insana hayatı dar edebilir. Mutlu olmak için tüm koşullar hazır olsa da bazı durumlarda asla mutlu olmazlar. Özellikle ikili ilişkilerde!

Bazı burçlar ikili ilişkilerde asla mutlu olan taraf olmuyor. Her zaman bir bahane üreterek işi yokuşa sürüyorlar. Bu huylarından kurtulmak için çabalamadıkları gibi mutsuzluktan mutlu oluyorlar.

Gelin hep birlikte en mutsuz 3 erkek burçlarına bir bakalım.

En Mutsuz 3 Burç

İkizler

Şaşırdık mı? Hayır! İkizler dengesizliği denilince erkekler daha öne çıkıyor. Severse çok sever diyebileceğimiz ikizler erkeği, mutsuzluktan haz almıyor değil. Zor mutlu olan ikizler erkeğini zekanızla yola getirebilirseniz şanslısınız.

Yengeç

Yengeç erkeği en az Akrep erkeği kadar sorunludur. Her daim mutsuzdur. Ama neden mutsuz olduğunu o da bilmez. Heyecandan uzak yaşayan yengeç erkekleri her an tadınızı kaçırabilir. Dikkatli olun.

Başak

Başak erkekleri adeta problemin kendisidir. Çünkü her şeye bir kulp bularak canınızı sıkabilir. Sabırlı değilseniz başak erkeğinden arkanıza bakmadan kaçın.