Son Olarak FOX'taki Kefaret Dizisinde Oynayan Nurgül Yeşilçay'dan Kötü Haber

En son FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Kefaret'te başrol olan Nurgül Yeşilçay sevenlerini gelen haberle üzdü.

Son Olarak FOX'taki Kefaret Dizisinde Oynayan Nurgül Yeşilçay'dan Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2021 19:22

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Nurgün Yeşilçay, hayranlarını üzen haberi verdi.

Başrollerini Mert Fırat ve Yurdaer Okur ile paylaştığı Kefaret dizinde oyunculuğu ile göz dolduran Nurgün Yeşilçay, dizi projelerine son verdiğini açıkladı.

Kefaret dizisinin final yapmasının ardından Yeşilçay'ın ne yapacağı hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Kim Bu Aile isimli sinema filmi ile anlaşmaya varan oyuncu, setlere geri döndü. Sinema filminin çekimlerinin devam ettiğini ve yeni projelerin de olduğunu açıklayan Yeşilçay, setten sete koşturduğunu ve yoğun olduğunu açıkladı. Ancak sinema filminin çekimleri tamamlandıktan sonra tiyatro sahnesine döneceğini açıkladı.

Nurgül Yeşilçay'ın açıklamasının ardından hayranlarının yeni dizi beklentisi hayalleri suya düştü. Her işin altından başarı ile kalkan oyuncu, sinema filmi projesi tamamlandıktan sonra dizi yerine tiyatroya geri dönmenin planlarını yaptığını açık açık ifade etti.

Peki Nurgün Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976 tarihinde Afyonkarahisar'da dünyaya geldi.

Lise eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmeye hak kazandı ve buradan mezun oldu. Henüz üniversite öğrencisiyken İkinci Bahar dizisinde canlandırdığı Gülsüm karakteri ile ün kazandı. İkinci Bahar ile tanınan oyuncu, Asmalı Konak dizi ile tüm Türkiye'nin tanıdığı isim haline geldi. Eğreti Gelin filmi ile Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü kazanması ile birlikte ekranların aranan yüzü haline geldi.

Anlat İstanbul, Belalı Baldız, Adem'in Trenleri, Aşk Kırmızı, Yaşamın Kıyısında ve Gece gibi birçok başarılı projede yer alan oyuncu, son olarak Kefaret dizi ile ekranlara geldi.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port