Sinan Akçıl Azerbaycan'da Konser verdi! Ücretini Soranlara Unutulmaz Bir Cevap Verdi

Yakışıklı şarkıcı Sinan Akçıl gazetecilere açıklamalarda bulundu. Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yeni yılı karşılayan Sinan Akçıl konser ücretiyle ilgili de konuştu.

Sinan Akçıl Azerbaycan'da Konser verdi! Ücretini Soranlara Unutulmaz Bir Cevap Verdi
Yayınlanma Tarihi : 02 Ocak 2022 16:29

Sinan Akçıl son dönemin en sevilen şarkıcılarından biri. Yakışıklı oyuncu Kuzey Makedonya ve Azerbaycan gibi ülkelere önem gösteriyor. Bu iki ülkede de Türk toplumu Sinan Akçıl'ı çok seviyor.

Daha önceki yıllarda Kuzey Makedonya ve Başkent Üsküp'ü ziyaret eden Sinan Akçıl bu kez Azerbaycan'da.. Sinan Akçıl'ın yeni yılı Bakü'de karşıladığı öğrenildi.

Sahne öncesi alışverişte objektiflere yakalanan Sinan Akçıl'a gazeteciler tarafından konser ücretleri soruldu. Güneş gazetesinin derlediği habere göre Sinan Akçıl gazetecilere beklenmedik bir cevap verdi.

Gazeteciler kendisine yazılan rakamların doğru olup olmadığını sormuştu. Akçıl ise bunun üzerine ''Bu sene Azerbaycan da sahne alan tek Türk benim, bununla gurur duyuyorum. Ben ne kadar ücret aldığımı söylemeyeyim. Fiyatı söylersem, uyuyamazlar" diyerek büyük bir kahkaha patlattı.

Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Sinan Akçıl'ın Azerbaycan'da yoğun bir hayran kitlesi bulunuyor..