Sertab Erener Gelen Son Haberle Hayranlarını Yıktı

Başarılı sanatçı Sertab Erener gelen son haberle hayranlarını çok üzdü.. Hastaneden de taburcu edilen Erener ilk açıklamasını yaptı..

Sertab Erener Gelen Son Haberle Hayranlarını Yıktı
Yayınlanma Tarihi : 25 Eylül 2021 19:09

Sertab Erener'den gelen son haber sevenlerini korkuttu.. Son bir kaç gündür basının da gündeminden düşmeyen konser iptalleri merak konusuydu.

Şarkıcının Antalya'daki konserinin ertelendiği açıklandı. Sağlık sebebi nedeniyle sahne alamayacağı duyuruldu.

Yapım şirketi olayın basına yansımasının ardından bir açıklama yaptı. Sertab Erener hastanelik olmuş.

Öte yandan Şarkıcı, yarın akşam İstanbul'daki Fişekhane'deki konserini de ertelenmek zorunda kaldı.

Edinilen bilgiye göre sevilen şarkıcı Sertab Erener'in içtiği bir ilaç yüzünden alerji yaptığı öğrenildi.

Sonrasında Hastaneye giden şarkıcı, tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu oldu. Ayrıca Erener'e yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Erener, iyileştiği zaman ertelediği konserler için yeni bir tarih belirlenerek ve izleyici karşısına çıkacak.

Sertap Erener'den de açıklama var

Olayın magazin sitelerine yansımasının ardından Sertab Erener, "Beni merak edip soran herkese teşekkür ederim. Hastanede emin ellerdeyim, tedavideyim" açıklamasında bulundu..

Açıklamasında Bağırsaklarından problem yaşadığını belirten şarkıcı ayrıca, "Biletleri tükenen iki konseri iptal etmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm" diyerek hayranlarıyla üzüntüsünü paylaştı..

snobmagazin tarafından duyurulan haber kısa sürede basının da gündemine oturmuştu...

SERTAB ERENER KAÇ YAŞINDADIR?

4 Aralık 1964 yılında dünyaya gelen Sertab Erener 56 yaşındadır. Türk şarkıcı-şarkı yazarı olan Sertab Erener adını Sezen Aksu'nun yanında vokalistlik yapmaya başlamasının ardından geniş kitlelere duyurmuştur.

1990'ların başında adını tüm Türkiye'ye duyuran Sertab Erener ayrıca 2003 Eurovision Şarkı Yarışmasını da kazanarak tüm dünyanın tanıdığı bir isim haline dönüşmüştür.

Letonya'nın başkenti Riga'da, Skonto Hall'de gerçekleştirilen 48. Eurovision Şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsilen "Everyway That I Can" şarkısını söylemiştir...

Objektif Port olarak kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz..