Serenay Sarıkaya yeni aşkını buldu, üstelik herkesin tanıdığı bir iş insanı çıktı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya flaş bir aşk iddiasıyla gündeme geldi. Magazin gündemini sarsan aşk iddiasına henüz yanıtta yok

Serenay Sarıkaya yeni aşkını buldu, üstelik herkesin tanıdığı bir iş insanı çıktı
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2021 17:03

Serenay Sarıkaya'nın yeniden aşık olduğu öne sürüldü. İddialara göre Serenay Sarıkaya gönlünü işletmeci Umut Evirgen'e kaptırdı.

işletmeci Umut Evirgen daha öncede Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun aşklarıyla gündeme gelmişti.

Milliyet gazetesinden Mesut Yılmaz'ın haberine göre: Serenay Sarıkaya ile şimdi de Umut Evirgen aşk yaşıyor...

GÖZLERDEN UZAK İLİŞKİ

t25-magazin-bombasi-patladi-s-379.jpg

Muhabirin iddiasına göre Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya gözlerden uzak bir ilişki yaşıyorlar.

31 yaşındaki Umut Evirgen'in Emirgan'da sahibi olduğu mekanda bir araya gelen ikili, aynı zamanda aşklarını da gözden uzak yaşıyorlar..

ARACINI YOLLAMIŞ

Magazin dünyasını sarsan iddiaya göre Evirgen Evirgen'in, geçtiğimiz günlerde şoförü Baltalimanı'nda kaza yapan Serenay Sarıkaya'ya kendi aracını gönderdiği öne sürüldü..

Öte yandan Umut Evirgen'in Sarıkaya'nın eski sevgilisi olan Çağatay Ulusoy'la da yakın arkadaş olması bir diğer dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor..

UMUT EVİRGEN KİMDİR?

Ünlülerin çok yakından tanıdığı isimlerden biri olan Umut Evirgen, Türk yönetmen ve senarist aynı zamanda da yapımcı ve de işletmecidir. Yakışıklı iş insanı Lisans eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamlamıştır. Öte yandan Yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema TV alanında yapan Umut Evirgen 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur ve henüz 31 yaşındadır..

Objektif Port - Milliyet