Serenay Sarıkaya Herkese Enis Arıkan Gerçeğini İlan Etti

Herkes daha çok Enis Arıkan ve Ezgi Mola yakın arkadaş sanıyordu. Ancak Enis Arıkan ile Serenay Sarıkaya gerçeği bir anda ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya herkese ilan etti.

Serenay Sarıkaya Herkese Enis Arıkan Gerçeğini İlan Etti
Yayınlanma Tarihi : 17 Ekim 2021 00:20

Masumlar Apartmanı dizisinde oynayan Ezgi Mola ile Kanal D Ekranlarında yayınlanan Camdaki kız dizisinin oyuncusu Enis Arıkan yakın dostluğuyla biliniyor. Aralarından su sızmıyor.

Ancak bu ikilinin haricinde Enis Arıkan ve Serenay Sarıkaya'nın da çok sıkı dost oldukları ortaya çıktı. Öyle ki Serenay Sarıkaya kimseye yapmadığı bir jesti Enis Arıkan'a yaptı ve cümle aleme de duyurdu o jesti.

TV100'de yer alan habere göre Netflix'in Şahmeran dizisinde Burak Deniz'le birlikte başrolü paylaşan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı Instagram'dan dizinin yeni karelerini yayınladı. Ayrıca güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Camdaki Kız'ın Muzaffer'i Enis Arıkan'ın isteği üzerine dizinin fotoğraflarını paylaştığını not düştü.

SEYİRCİLERİ DEĞİL ENİS'İ DÜŞÜNDÜ

Düşünebiliyor musunuz Serenay bu özel kareleri seyirciler için değil arkadaşı Enis Arıkan için paylaştı. Notu gören çok sayıda takipçisi desene Ezgi Mola'dan daha çok seven biri daha varmış Enis'i yorumlarında bulundular.

Öte yandan Netflix'in Şahmeran dizisinde Burak Deniz'le birlikte başrolü paylaşan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya geçtiğimiz hafta marka elçisi olduğu dünyaca ünlü bir markanın etkinliği için İtalya'nın en gözde kentlerinden biri olan Milano'ya gitmişti. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya pozlarıyla adeta ağızları açık bırakmıştı.

Günümüzde yaptığı paylaşımlarla Sosyal medyayı sallamaya devam eden güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı Instagram'dan yeni karelerini de yayınladı.

Oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan'ın isteği üzerine fotoğraflarını paylaştığını duyurdu. Söz konusu paylaşımında Güzel oyuncu, paylaştığı fotoğraflarının altına, " @enisarikan isteği üzerine post ediyorum…????♥️ Ee daha daha nasılsınız? (Bunu eninde sonunda yazacağımı biliyordunuz????)" notunu düşerek dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

ŞU ENİS ŞANSLI ÇOCUK

Enis Arıkan için Serenay bu mesajı paylaşınca çok sayıda kişi Enis Arıkan için şanslı çocuk yorumunda bulundular.

Gülse Birsel'in Jet sosyete dizisiyle yıldızı parlayan Enis Arıkan şimdilerde reyting rekorları kıran Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde kilit bir karaktere hayat veriyor.

Henüz 38 yaşında olan Enis Arıkan sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanıyor. Genelde kadın seyirciler tarafından çok sevilen Enis Arıkan'ın herhangi bir bilinen ilişkisi ise bulunmuyor.