Şarkıcı Alişan'dan Sevenlerini üzen haber, tam toparladı diyorduk

Kardeş acısı yaşayan şarkıcı Alişan gelen son haberle sevenlerini çok üzdü...

Şarkıcı Alişan'dan Sevenlerini üzen haber, tam toparladı diyorduk
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 23:57

Şarkıcı Alişan yaşayabileceği en ağır acılardan birini yaşadı. Abisi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Koronavirüsten hayatını kaybeden Selçuk Tektaş geride gözü yaşlı bir kardeş bıraktı.

Alişan öylesine büyük bir acı yaşadı ki acısını sevenlerinin teselli etmeleriyle atlatmaya çalıştı. Şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol yaşadıkları bu acı kayıptan sonra bir türlü toparlanamadılar.

Geçtiğimiz günlerde de vermiş olduğu konserlerle hayranlarını mutlu eden ve tam da toparlandı durumu iyiye gidiyor denilen Alişan yeniden yasa girdi.

Şarkıcı Alişan'a zorlu döneminde en büyük destek eşi Buse Varol ve sevenlerinden geliyor. Zor günlerini bir türlü atlatıp Yas sürecinden çıkamayan Alişan bu seferde sosyal medya hesabından boğazda olduğuna dair paylaşımları yapmaya başladı.

alisan-16-9-1626846837-880x495.jpg

TV100'ün haberine göre Alişan Bu paylaşımlarını ağabeyi Selçuk Tektaş ile birlikte gitmiş olduğu boğaz gezisi anılarını canlandırmak için yapıyor.

Öte yandan ağır bir yas süreci geçiren şarkıcı Alişan daha önce ise yeğenleriyle birlikte alışverişte görülmüş ve yeğenlerinin elini biran olsun bırakmayarak dikkatleri adeta üzerine çekmişti.

Alişan'ın duygu yüklü paylaşımları takipçilerinin de hüzne boğulmasına neden oldu...

SELÇUK TEKTAŞ KİMDİR?

12 Mayıs 1980 doğumlu olan Selçuk Tektaş 21 Temmuz 2021 tarihinde vefat etti. 4 Hafta boyunca koronavirüs nedeniyle tedavi gören Selçuk Tektaş sonrasında da entübe edilmişti. Durumunun iyiye gitmesi beklenirken 4 haftalık yaşam mücadelesini kaybederek vefat etmişti. Şarkıcı Alişan'in abisi olan Selçuk Tektaş Feriköy Mezarlığı'na defnedildi