Öykü Karayel Hakkındaki Gerçek! Kimse Bugüne Dek Pek Bilmiyordu

Son dönemin en iyi dizi oyuncularından biri olan Öykü Karayel merak konusu olmaya devam ediyor.. Hakkındaki bir gerçek duyanları ve görenleri çok şaşırtıyor..

Öykü Karayel Hakkındaki Gerçek! Kimse Bugüne Dek Pek Bilmiyordu
Yayınlanma Tarihi : 02 Ekim 2021 14:25

Bir Başkadır dizisinde Meryem karakterine hayat veren Öykü Karayel dizisinin netflix ortamında yayınlanmasının ardından sadece Türkiye'nin değil dünyanın tanıdığı ünlü bir oyuncu haline geldi.

Şimdilerde Öykü Kareyel, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ''Kaderimin Oyunu'' dizisinde başrol oynayacak.

NTV bu konuda bir haber yayınlayarak Öykü Karayel ve ekibin sete hazır olduğunu da duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde üzücü bir haberi vererek Bir Başkadır dizisinin yeni sezonunun olmayacağını açıklamıştı. Yani artık Meryem'i göremeyeceğiz. Ancak onu dünyaya tanıtan bu karakter olmuştu...

Öykü Karayel bir anda böyle ünlenince herkes onu merak eder oldu. Biz de kimdir araştırdık ve sizler için derledik..

20 Ağustos 1990 yılında doğan Öykü Karayel 2021 itibariyle henüz 31 yaşındadır. 1,55 boyunda olan Öykü Kareyel, Şarkıcı Can Bonomo'nun eşidir..

Doğum yeri İstanbul Olan Öykü Karayel hakkında pek bilinmeyen bir gerçek daha var ki. Onun bir ikizi var.. Evet Öykü Karayel'in ikiz kardeşi var.

Oyunculuk alanında ilk eğitimini Öykü Karayel Kenter Tiyatrosu’nda almıştır. Kara Para Aşk adlı ATV dizisinde 30 bölüm oynayarak adını geniş kitlelere duyurmuştur. Sonrasında ise Bir Başkadır adlı dizide başrol oyuncusu olan Öykü'yü bu sayede sadece Türkiye değil tüm dünya tanır olmuştur.

İKİZ KARDEŞİ

Bu arada Öykü Karayel'in ikiz kardeşinin adı Ezgi Karayel'dir. Onu sokakta gören, Öykü sanıp fotoğraf çektirmek istiyor. O ise herkese ben Öykü değilim demek zorunda kalıyor.

maxresdefault.jpg

İlgili Haberler