Önce Ezgi Mola Şimdi de Enis Arıkan Korkutan Haber Geldi

Sıkı dost oldukları bilinen dizi oyuncusu Enis Arıkan ve Ezgi Mola gelen son haberle tüm sevenlerini üzdüler.. Camdaki kız ve Masumlar Apartmanı adlı iki TV dizisi içinde üzücü bir haber geldi..

Önce Ezgi Mola Şimdi de Enis Arıkan Korkutan Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2021 17:45

Korona belası gün geçmiyor ki yeni birine bulaşmasın. Yaz aylarının bitmesiyle yeniden tırmanışa geçen salgın üstelik aşı olanları bile etkiliyor.

Aşı olanlar sadece belirtileri daha hafif atlatıyor.

Dün tüm medyada Ezgi Mola'nın koronavirüse yakalandığı bilgileri gelmişti. Ve Ezgi Mola iyi ki aşı oldum lütfen aşı olun açıklamasında bulunmuştu.

EN YAKIN ARKADAŞI DA YAKALANDI

Ezgi Mola ve Enis Arıkan uzun bir süredir yakın arkadaşlar. Şimdi de Enis Arıkan'ın koronavirüse yakalandığı haberi geldi.

Konuyla ilgili sosyal medyasından açıklamalarda bulunan Enis Arıkan üzücü haberi vererek koronaya yakalandığını duyurdu.

Hürriyet'in de geçtiği açıklamasında "Gelen mesajların haddi hesabı yok. Hiç birine geri dönemiyorum uyuyor kalıyorum. Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum, ve birazcık öksürüyorum" açıklamasında bulundu.

DİZİ ÇEKİMLERİNE ERTELEME

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde kilit bir karakteri canlandıran Enis Arıkan dizide Muzo karakterine hayat veriyor. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan ve Eylül ayında ekranda olması beklenen dizinin çekimlerine ara verildi.

MASUMLAR APARTMANI NE OLACAK?

Ezgi Mola'da Masumlar Apartmanı adlı dizide kilit bir karaktere hayat veriyor. Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola'da anlaşılan bir süre setlerde olamayacak. Bu durum Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı dizisinin bir süre daha ekrana gelememesine neden olabilir.

Kaynak: Objektif Port - Sadık Şimşek - Hürriyet

İlgili Haberler