Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hakkında bir garip iddia

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hakkında tartışma yaratacak bir iddia gündeme getirildi. İddianın gündeme gelmesine çoğu sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hakkında bir garip iddia
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 20:41

Genelde dizi ve magazin dünyasından yayınladığı haberlerle dikkat çeken Birsen Altuntaş bugün TV100'deki köşesinde çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

İddiada adı geçen isimler Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu.. Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken çiftin Bektaşi olduğuna yönelik iddiaların olduğunu öne süren Birsen Altuntaş iki ünlü ismin özel hayatıyla ilgili bu bilgileri paylaşınca bir anda sosyal medyada ortalık karıştı.

Kimin neye inandığı insanları neden bu kadar ilgilendiriyor diyen sosyal medya kullanıcıları TV100'de yayınlanan yazıya tepki gösterdiler.

Söz konusu iddianın gazete sitelerinde de manşetlere çekilmesine karşın ne Neslihan Atagül ne de Kadir Doğulu'dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Birsen Altuntaş ayrıca söz konusu yazısında ''Bektaşi oldukları iddia edilen Doğulu ve Atagül, aynı inanış yolunda olan Murat Dalkılıç'ın konserlerini kaçırmıyor ve beraber projeler yapmayı da planlıyor'' ifadelerine yer verdi.

Birsen Altuntaş genelde dizi ve oyuncu dünyasından yayınladığı haberlerle gündeme geliyor. İlk kez böylesine bir haberle gündeme gelen Birsen Altuntaş söz konusu yazıyı yayından kaldırıp kaldırmayacağı ise henüz bilinmiyor.