Müge Anlı’da ortalık fena karıştı! Sinir Krizi Geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programında ortalık karıştı. Adeta sinir krizi geçirdi.

Müge Anlı’da ortalık fena karıştı! Sinir Krizi Geçirdi
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 22:35

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programı yine kimsenin işlemediği konuları işlemeye devam ediyor.

Bir yandan cinayetleri çözen program bir yandan da şüpheli kayıpları bulmaya devam ediyor.

Medyaradar'ın derlemesine göre ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programında yine bir kayıp vakası gündeme oturdu.

ATV'nin sevilen programına 6 gündür kayıp olan 18 yaşındaki Melisa damga vurdu. Melisa'yı aramak için programa katılan acılı anne öğrendikleri karşısında adeta sinir krizi geçirdi. Kızını kaçırdığını iddia eden şahsın annesi , telefonla programa katılarak şaşırtan itiraflarda bulundu.

Evlendiklerini öğrenince sinir krizi geçirdi

mugeteyze21280-zaks-cover-jpg.webp

Program sunucusu Müge Anlı’nın, telefondaki anneye “Evlendiler mi?” sorusuna verilen “Evlenmişler” cevabını duyan acılı anne, “Nasıl evleniyor bu çocuk?” diyerek adeta sinir krizi geçirdi.

“Ben doğurdum onu" tepkisi

Eline geçen suyu fırlatarak ayağa kalkan acılı anne, “Evlenemez ben doğurdum onu. Benim haberim olmadan nikah masasına nasıl oturursun?” diyerek feryat figan ağladı

“Çocuğumun üstünde ne hakkın var" isyanı

Öte yandan Müge Anlı’dan kızını kurtarmasını isteyen gözü yaşlı kadın, “Ben baktım büyüttüm onu. Benim çocuğumun üstünde ne hakkın var da nikah kıydın ona. Öğrenci o. Madem böyle bir şey vardı geldin kapıma kız istedin mi?” diyerek isyan etti.

“Oğlun madde bağımlısı" suçlaması

Ayrıca Kızının evlendiği gencin ailesine de seslenen anne, “Senin oğlun hasta, madde bağımlısı. Ben onu büyütürken sen benim yanımda mıydın? Pul boncuk işleyerek büyüttüm onları” diyerek tepkisini dile getirdi..

Baba ise “Ne olursa olsun alacağım kızımı” diyerek eşini teselli etmeye çalıştı.

Müge Anlı’da yaşanan bu olay sosyal medyanın da gündemine oturdu.

MELİSA GERİ DÖNEBİLİR Mİ?

Öte yandan her ne kadar acılı anne kızının geri dönmesi için Müge Anlı'dan yardım isteyip yalvarsa da kızı istemezse geri dönmeyebilir. 18 yaşından büyük olması nedeniyle yaptığı evlilikte yasal kabul edilecektir.

Hukuki olarak yapılacak bir şey görünmüyor. Sadece Melisa zorla tutulduğunu söyler ve evliliğin zorla yaptırıldığını açıklarsa bir şans olabilir acılı annenin kızına kavuşması için. Ama böyle bir ifade de olmazsa ne Müge Anlı ne de ailenin yapabileceği geriye bir şey kalmıyor ne yazık ki.

18 yaşından küçük olmuş olsaydı acılı annenin kızına kavuşma şansı çok daha yüksek olacaktı.

İlgili Haberler