Müge Anlı Canı Sıkıldığı Zaman Yaptığı Şeyi Açıkladı ve Tebrik Yağdı

ATV ekranlarının sevilen yüzü Müge Anlı hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. Gören herkes tebrik yağdırdı.

Müge Anlı Canı Sıkıldığı Zaman Yaptığı Şeyi Açıkladı ve Tebrik Yağdı
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 00:37

ATV ekranlarında uzun yıllardır yer alan Müge Anlı Türkiye'nin en çok izlediği isimlerin başında geliyor. Ekrandaki başarısı bir anda ortaya çıkmış bir şey değil. 10 yılı aşkındır zirvede yer alan isimler arasında bulunan Müge Anlı çok sayıda ölüm ve kayıp olayını aydınlatmasıyla biliniyor.

Oldukça yoğun bir ekran programı bulunan Müge Anlı deyim yerindeyse kendisine vakit zor ayırıyor.

Müge Anlı'nın bu başarısı ise rakiplerini tek tek ezmesine yol açıyor. Ancak Müge Anlı hakkında bilinmeyen başka detaylarda ortaya çıktı.

Gerçek Gündem haber sitesinde yer alan habere göre Sabah kuşağının en çok izlenen programı unvanını yıllardır sürdüren Müge Anlı, uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatmaya, kayıpları bulmaya, aileleri kavuşturmaya devam ederken birçok konuda da topluma yardım elini uzatmayı sürdürüyor.

BAŞKA ALANLARDA DA YETENEKLİ

Müge Anlı sadece ekranda yetenekli olan bir isim değil. Müge Anlı aynı zaman da oyunlar konusunda da yetenekli bir isim.

Müge Anlı ekrandaki bu stresli işin stresini ise çeşitli hobilerle evde atıyor. Konuyla ilgili olarak Son olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan başarılı Sunucu Müge Anlı kendisini mutlu eden bir hobisini paylaştı.

Tam 17 bin parçalı legosuyla poz veren Müge Anlı paylaşımına ise şu notu düştü: "Aslına bakacak olursanız çocukluğumdan bu yana canım ne zaman sıkılsa bu küçük parçalar kutusundan sanki kendiliğinden çıkıveriyor. Sonrası mı? Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor ve her şey en azından aklımda yoluna giriyor. Bu da yetmezse derseniz örgü battaniye ne güne duruyor." açıklamasında bulanan Müge Anlı'ya çok sayıda hayranından tebrik yağdı.

İşte 47 yaşındaki Müge Anlı'nın herkesi hayran bırakan başarısıyla ilgili o fotoğraf. Bir çok kişinin yapamadığı şeyi Müge Anlı yine tek başına yapmış görünüyor.

Ne diyelim bize de tebrik etmek düşer.. Tam bir efsane olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor.

330396-1024x1303.jpg