Merve Dizdar Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek, Herkes Çok Yanılmış

TRT1 Ekranlarında yayınlanan TV dizisi Masumlar Apartmanında Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar hakkında şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı..

Merve Dizdar Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek, Herkes Çok Yanılmış
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2021 01:10

TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izleniyor. Özellikle dizideki Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar büyük ilgi gören isimlerden biri haline dönüştü. Attığı her adım hemen hemen her gün haber oluyor.

Geçtiğimiz aylarda eşinden boşanan Merve Dizdar dün yine basının gündemindeydi. Hürriyet'in yayınladığı bir habere göre Merve Dizdar boşandığı eşi Gürhan Aldundaşar ile birlikte Kadıköy'de Objektiflere takıldı.

İkilinin boşanmadan sonra tekrar görüşmesi yeniden evlenecekler veya barışacaklar gibi iddiaları gündeme getirse de böyle bir şeyin olmadığı bilgisi geldi.

YAKINLARI KONUŞTU

Merve Dizdar'ın yakın arkadaşları ikilinin dostça ayrıldıklarını ve arkadaşlıklarının sürdüklerini dile getirdiler. Ortada bir husumet veya düşmanlık olmadığı gibi dost kalmaya devam ettiler. Yani yeniden evleniyorlar veya birlikte olacaklar gibi iddiaların gerçeği yansıtmadığı dile getirildi. Yani herkes Kadıköy'de gerçekleşen bu buluşmayla ilgili çok yanlış düşünmüş.. Meğer yanılmışız diyenlere şimdiden geçmişler ola.

Öte yandan Merve Dizdar hayranları tarafından da ilgiyle takip edilen bir isim. Herkes onu sadece dizide doğal sanıyor. Oysa o gerçek hayatta da öyleymiş. En yakın arkadaşları onun tıpkı dizideki gibi samimi ve doğal olduğunu dile getiriyorlar.

Twitter platformu üzerinde bir kullanıcı Merve Dizdar hakkında yazdığı şu satırlarla dikkat çekti:

Ekranda nasıl görünürüm diye FİLİTRELERE sığınmak yerine karakteri nasıl yansıtırım nasıl hissetiririm diyenlere oyuncu diyoruz
Merve Dizdar sen harika bir oyuncusun

İşte o iç ısıtan paylaşımın görüntüsü