Merve Dizdar Değişimiyle herkesi şaşırttı! Estetik yaptırdı iddiası

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar'ın estetik olduğu öne sürülüyor..

Merve Dizdar Değişimiyle herkesi şaşırttı! Estetik yaptırdı iddiası
Yayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2021 19:11

Sosyal medyada Mynet tarafından yapılan bir haber gündeme oturdu. Haberdeki iddialara göre Merve Dizdar estetik operasyon geçirmiş olabilir.

Dizi başladığı günden itibaren diziyi ilgiyle takip eden hayranlar sosyal medyada estetik iddiasını yüksek perdeden dile getirmeye başladılar.

48.bölümdeki değişim dikkatli seyircilerin gözünden kaçmadı. Seyircilerin bir bölümü Merve Dizdar'ın burnundaki şaşırtan değişimin kurgu nedeniyle olduğunu öne sürerken kimi seyirciler ise estetik yaptırmış olabileceğini öne sürdü..

Bir çok seyirci Merve Dizdar'ın söz konusu değişimle daha da gençleştiğini öne sürdüler. Haberler karşısında sessizliğini koruyan Merve Dizdar'ın estetik yaptırıp yaptırmadığı ise henüz bilinmiyor.

MERVE DİZDAR'IN ESKİ FOTOĞRAFLARINDAN BİRİ

13506165-728xauto.jpg

MERVE DİZDAR'IN ESTETİK OLDU İDDİALARININ ORTAYA ATILMASINA NEDEN OLAN FOTOĞRAFI İSE

640xauto.jpg

25 Haziran 1985 doğumlu Olan Merve Dizdar daha henüz 35 yaşında... Yakın çevresi estetik iddialarını yalanlarken Mynet sitesindeki haberin tamamen kurgu olduğunu ve yanıltıcı olduğunu öne sürdüler.. Henüz 35 yaşında olan birinin estetik yaptırmayacağını da belirten çok sayıda Merve Dizdar hayranı haberleri ise kötü niyetli olarak yorumladı..

İlgili Haberler